Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Değer, Editör Yazım tarihi: 28.07.2021

Marvel oyun anlamında son zamanlarda hem iyi hem de kötü işler ile ön plana çıkmayı başarıyor. 2018 tarihinde PS4’e özel olarak çıkan Marvel’s Spider-Man çok sevilmiş, devam oyunu olarak görülen Spider-Man Miles Morales 2020 yılında hem PS5 çıkış oyunu olmuş, hem de PS4’e çıkmıştı. O da belli bir kaliteyi korumuş ve genel kesim tarafından beğenilmişti. Ancak Square Enix tarafından çıkan Avengers oyunu, istenen türde çıkmamış ve oyuncular tarafından beğenilmemişti. Oyunlar ile çalkantılı bir şekilde ilerleyen Marvel, adını Marvel Future Revolution ile duyurmak istiyor. Detaylar aşağıda.

Oyun açık dünya ve RPG olacak.

Son zamanlarda Wandavision, the Falcon and the Winter Soldier, Loki ve Black Widow ile sürekli aklımızda olan Marvel, mobil tarafta canlılığını arttırmak için yeni oyunu Marvel Future Revolution oyununu duyurdu. Oyun, Android ve İOS için 25 Ağustos tarihinde çıkışını yapacak. Çıkışına 1 aydan az bir süre kalmış olan oyun için ön kayıt başlamış durumda. Ön kayıt yapan oyuncular için belli hediyeler karşımıza çıkıyor. Eğer ön kayıt yaparsanız, içinden oyun içi kozmetik set veren bir kutu hesabınıza eklenmiş olacak. Marvel’ın ilk açık dünya mobil oyunu olacak olan Marvel Future Revolution, çizgi roman ve filmlere sadık, hayranlar tarafından benimsenmiş karakterlere ve orijinal bir hikayeye sahip olacak. Oyunun içinde çoklu evrenler bulunacak. Doğal olarak bu çoklu evrenlerin içi tonla görev ve faaliyetler ile dolacak. Oyunda bulunacak haritalardan bazıları the Hydra Empire, Sakaar, New Stark City ve daha fazlası.

Tam 8 tane kullanılabilir karakter olacak.

Oyunda Iron Man, Black Widow, Captain Marvel, Doctor Strange, Spider-Man, Star-Lord, Storm ve Captain America gibi 8 tane kullanılabilecek karakter bulunacak. Her birini istediğiniz gibi özelleştirebileceksiniz. Dediklerine göre tam tamına 8 milyon kıyafet kombinasyonu barındıracak. Oyunun yapımcısı olarak Marvel ile ikinci kez çalışan, 120 milyon oyuncuya sahip olan ve yıllardır düzenli oynanan Marvel Future Fight oyununun arkasında olan Netmarble Monster şirketi bulunuyor. Global olarak çıkışını yapacak oyunu 25 Ağustos tarihinde oynayabilirsiniz. Çıkış için yayınlanan duyuru fragmanı aşağıda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.