Ubisoft, yeni bir Splinter Cell oyunu hakkında konuştu

Ubisoft, yeni bir Splinter Cell oyunu hakkında konuştu

Şirketin patronu, yeni bir Splinter Cell geleceğini onayladı!

E3 2017 başlamadan önce ortalıkta çok fazla söylenti bulunuyordu. Bu söylentilerden bir tanesi ise, E3 2017 sonunda, Ubisoft ekibinin yeni bir Splinter Cell oyunu duyurması ile alakalıydı fakat bu olmadı. Ubisoft, Splinter Cell yerine Beyond Good & Evil 2 oyununu gösterdi ve sunumunu sonlandırdı. Bu da, ortaya atılan söylentileri yalanlamış oldu. Bugün ise Ubisoft ekibi, ilk defa, resmi olarak yeni bir Splinter Cell oyunu hakkında konuştu.

Ubisoft, yeni bir Splinter Cell oyunu hakkında konuştu

Şirketin CEO koltuğunda oturan Yves Guillemot, “Söyleyebileceğim şu ki, ekibimizden birçok kişi önüme oyun hakkında skeçler ve fikirler sunuyor. Bunlardan birini kabul edeceğim. Gelecekte mutlaka bir şey göreceksiniz ama beklemeniz gerekecek.” dedi bahsettiğimiz konu hakkında. Yani Ubisoft ekibinin patronu, yeni bir Splinter Cell oyununu onayladı. Evet, oyun net olarak şu an yok ama geliştirici ekip, böyle bir şey yapmak istiyor ve bu yüzden de fikirleri değerlendiriyor.

E3 2017 öncesinde bu oyun hakkında, “Seriden en son karşımıza çıkan oyun, Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist idi ve bu oyun 2012 senesinde piyasaya çıkmıştı. O günden beri, seriye ait tek bir oyun bile görememiştik. Fakat ortaya yeni çıkan bilgilere göre Ubisoft, bu seriyi tekrar canlandırıyor olabilir. Peki, bunu nereden biliyoruz? Çünkü Ubisoft, yeni bir isim hakkı kaydetti bu markaya ait. Kaydedilen bu isim hakkı ise direkt olarak, ‘Splinter Cell’ idi. İşte bu noktada kafanızın karışmaması gerekiyor. Kaydedilen bu isim hakkı, yeni bir kayıt. Yani, halihazırda kayıtlı bulunan isim hakkı yenilenmedi, onun yerine yeni bir isim hakkı kaydedildi. Bu da, yeni oyunun direkt olarak, ‘Splinter Cell’ olarak anılacağını bizlere gösteriyor olabilir.” demiştik.  Hatırlatalım istedik.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın