Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 07.06.2021

Yeni FPS oyunu olan BattleCat görüntüleri sızdırıldı. Twitter kullanıcısı Zer0Bytes, pazar günü kendi kullanıcı adı fotoğraflarda görünen bir şekilde bir dizi resim yayımladı. VGC, görüntülerin gerçek olduğunu ve BattleCat oyununun konsollar ve PC için çıkartılmayı hedefleyen birinci şahıs nişancı oyunu olduğunu doğruladı. Ayrıca BattleCat için şu anda geliştirmenin ilk aşamalarında olduğunu ve bu hafta içinde gerçekleşecek olan E3 2021 Ubisoft Forward etkinliğinde yer almayacağını da söyledi. BattleCat görüntüleri aşağıda bulunan Twitter gönderisi ile sızdırıldı.

Yolda olan BattleCat oyununun görüntüleri internete sızdırıldı

BattleCat, Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Ghost Reckon Breakpoint ve Tom Clancy’s The Division oyunlarını tek bir Tom Clancy adlı çok oyunculu başlığında birleştiriyor. Sızdırılan görüntülerde, Tom Clancy’s Splinter Cell’den Echelon’un oynanabilir karakterler olacak. Bu karakterlere yanı sıra Tom Clancy’s Ghost Reckon Breakpoint’ten Wolves ve Tom Clancy’s The Division’dan Cleaners and Outcasts’te gösteriyor. Her karakter sınıfının, Echelon’un radar gizliliği ve Wolves’un ek zırhı gibi kendine özgü bir yeteneği olacak. Yakınlardaki müttefiklerin sınırlı bir süre için ölmemesini sağlayacak. Outcasts’in Divine Intervention’ı gibi nihai bir yeteneği olduğu iddia ediliyor.

BattleCat görüntüleri içeren sızıntıda ayrıca iki taraf olduğu görülüyor. Saldırgan ve savunan olarak. Saldırgan taraf da olanlar bir paketi teslimat bölgesine götürmeye çalışacaklar savunucuların ise onları durdurmak için cabalarken, çete lideri de düşen rakiplerden yüzük toplamak için savaşacağı bir oyun olacak.

Ubisoft daha önce Tom Clancy özelliklerini, oyuncuların Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Ghost Recon ve daha fazlasından kahramanları ve kötüleri bir araya getirip yükselttiği, geçen yıl piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz bir RPG nişancı mobil oyunu olan Elite Squad ile birleştirmişti. Ubisoft kısa süre önce, tüm platformlardaki en büyük bayiliklerimizin tamamında yüksek kaliteli, oynaması ücretsiz oyunları yayınlamayı planladığını söyledi , ancak daha sonra bunun daha az premium oyun yayımlayacağı anlamına gelmediğini de oyun severlere açıkladı.

Ubisoft’un E3 şovunda Rainbow Six Quarantine ve daha büyük duyurular yer alacak

Geçen ay Ubisoft, yeni bir ortamda evrene tamamen yeni bir bakış açısı sağlayacak, bağımsız bir deneyim olarak tanımlanan, oynaması ücretsiz oynanan Heartland’i duyurdu. Ayrıca şirket, mutasyona uğramış bir uzaylı paraziti dünyayı tehdit eden ayrıca Tom Clancy’s Rainbow Six evreninin geleceğinde geçen, takım tabanlı bir hayatta kalma FPS oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine üzerinde çalışıyor.

Ubisoft, Assassin’s Creed oyunu için 12 Haziran 2021’deki Ubisoft Forward etkinliği için planlar hazırlıyor. Ubisoft Forward etkinliğinde olacak büyük duyurular, Ubisoft’un canlı oyunlarından bazılarıyla ilgili güncellemeler ve kaçırmak istemeyeceğiniz bazı sürprizler içerecek. Ayrıca Rainbow Six Quarantine olarak bilinen Rainbow Six serisinin bir sonraki oyununa ilk resmi bakış sunacak. Far Cry 6 ve Riders Republic’e gibi oyunlara yeni bakışlar bulunacak. Ubisoft Forward etkinliği, 12 Haziran 2021’de 22.00’da başlayacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.