Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2 beta başvurularıyla rekor kırdı

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2 beta başvurularıyla rekor kırdı

Betanın ücretsiz temin edilmesi de bir etmen fakat bu bile rekor kıracak kadar bir ilgi duyulduğu anlamına geliyor.

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2’nun ön sipariş rakamlarıyla değil, beta sürümüne olan ilgi ve talebi üzerine ilgileniyor. 2019’un ilk çeyreği üzerine duyurular yapılırken, CEO Yves Guillemot, Tom Clancy’s The Division 2 E3 2018 gösterimini bir kez daha izleyip resepsiyonda bunun hakkında konuştu. Yves Guillemot’a göre Tom Clancy’s The Division 2, Ubisoft tarihinin en hızlı kayıtlı beta başvurularıyla yeni bir rekor kırdı. 2015’teki orijinal oyun tarafından elde edilen rekordan dört kat daha yüksek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Tom Clancy’s The Division 2 beta başvurularıyla rekor kırdı

Tom Clancy’s The Division 2 beta başvurularıyla Ubisoft tarihine geçti

Elbette Tom Clancy’s The Division 2 beta için kayıt olmak ücretsiz. Bu da ister istemez oyuncuların oyunu nispeten kolay temin etmesini sağlıyor. Yine de bu tip beta süreçleri oyuncuların, oyuna karşı olan tepkilerini ölçmek için en iyi yollardan biri su götürmez bir gerçek. Washington, DC’de geçen bu oyun, Ubisoft’un E3 2018 etkinliğinde en çok bahsettiği oyunlardan biriydi. Hal böyleyken erken oynamakla ilgilenen oyuncuların fazlalığı Ubisoft için de heyecan verici.

Oyunun, son oyun içeriğine daha fazla vurgu yapan Massive Entertainment, en sık tartışılan bu konu hakkında üzerinde çalıştıklarını belirtti. Oyuncuların sık sık belirttiği bir diğer şey de tam bir yıl boyunca ücretsiz içeriklerin vadedilmesi durumu. Eğer bilmiyorsanız belirtelim, Serinin ikinci oyunu, silah modlarının nasıl elde edildiğine dair ve dişli setler gibi temel mekaniklere bir dizi değişiklik getiriyor. Oyunun beta sürümünün ne zaman başlayıp biteceği konusunda haber yok. Ancak oyun tam sürüm olarak PC, PS4 ve Xbox One’da 15 Mart 2019’da çıkış yapacak.


Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.