Ubisoft, The Crew 2 için çıkış sonrası içerik planlarını açıkladı

Ubisoft, The Crew 2 için çıkış sonrası içerik planlarını açıkladı

İçeriklere doyacağız resmen.

29 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan The Crew 2, çıkışını gerçekleştirdikten sonra da birçok yeni içeriğe merhaba diyecek gibi görünüyor. Ubisoft, oyunun çıkışından sonra getirecekleri içeriklerin planını duyurdu. Oyuncuları sevindirecek en önemli nokta ise, her 3 ayda bir, ücretsiz güncellemelerin gelecek olması. İçerik açısından ise bizlere yeni disiplinler, modlar ve özellikler sunacaklar. Bu haberimizde de, konu ile ilgili gerekli detayları sizlerle paylaşacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, The Crew 2 için çıkış sonrası içerik planlarını açıkladı

Ubisoft ekibi, The Crew 2 için içerik yol haritasını paylaştı bile

İlk içerik, Eylül 2018 ayında bizlere sunulacak. Gator Rush adı ile birlikte karşımıza çıkacak olan içerik, bizlere 5 adet yeni aracı da tanıtırken, aynı zamanda performans parçaları konusunda efsanevi nadirlik sınıfını da getirecek. Ubisoft ekibi, The Crew 2 için her ay 2 adet yeni araç çıkaracak. Tabii, bu konudaki bilgiler ilerleyen süreç içerisinde verilecek detaylı olarak. Aralık 2018 ayında ise, oyuncuları yepyeni bir PvP modu bekliyor olacak. Yeni mod, 2. ücretsiz güncelleme ile birlikte sunulacak.

Oyunun sezonluk geçişi, hem Gold Edition, hem de Motor Edition sürümlerinde bulunuyor. Sezon geçişi ile birlikte bizlere daha ilk günden 3 araç sunacak. Aynı zamanda, toplamda 22 adet olan ve her ay 2’şer 2’şer çıkacak olan araçlara 1 hafta daha erken sahip olma hakkı sunuyor. 1 adet özel ev yeri ve 2 adet özel kıyafet ile oyun mağazasında %20 de, sezon geçişinin birer parçası. Bakalım, Ubisoft ekibi bizlere ne gibi güzel içerikler sunmayı planlıyor?


The Crew 2  Satın al
The Crew 2 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.