Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 07.12.2016

Oyun severler sabahtan beri Ubisoft'a bağlı site ve sunuculara bağlanmakta sorun yaşıyorlar!

WDerror02

Ghost Recon: Wildlands için beta kayıtlarının başlaması ve Assassin's Creed 3'ün UBI 30 kapsamında ücretsiz olması, Ubisoft sunucularını epey bir yormuşa benziyor. Sabahtan beri sık aralıklarla Ubisoft'a bağlı site ve sunuculara bağlanmakta sorunlar yaşanıyor.

Özellikle Ghost Recon: Wildlands için beta kaydı esnasında hata veren UBI Club - uPlay sistemi, akabinde Assassin's Creed 3'ü ücretsiz bir şekilde almak isteyen oyun severlerin başına bela oldu. Genellikle kimlik doğrulama hatası alan oyuncular, zaman zaman oyunları aktifleştirme konusunda da problem yaşıyorlar. Ubisoft gibi bir firmanın gerçekten sunucuları mı yetersiz kaldı, yoksa siber saldırı gibi bir durum mu var? Bunu henüz bilmiyoruz fakat tavsiyemiz, gerek Wildlands kayıtlarınızı gerek Assassin's Creed 3'ünüzün kütüphanenizde olup olmadığını arka arkaya kontrol etmeniz.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, 07 Mart 2017’de PC, PS4 ve Xbox One için yayımlanacak. 2012'de yayımlanan Assassin's Creed 3 için detayları bu haberimizden öğrenebilir, Leadergamer'ın düzenlemiş olduğu "Assassin's Creed filmi ön gösterimine katılma şansı" etkinliğine bu haberimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.