Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2021

Ubisoft ekibi, anlaşılan Assassin’s Creed Valhalla için gelen son güncellemeyle yaşanan sorunların farkında. Bu yüzden getirdikleri yeniliklerin bir kısmını iptal ettiler ve çözmek için çalışmalara başladılar. Her ne kadar çıkarılan içeriklerde sorunlar ve hatalar meydana geliyor olsa da, hızlı müdahale etmeleri gerçekten hoş bir durum. Dahası da, bu durum hakkında açıklamalarda da bulundular.

Ubisoft, son Assassin’s Creed Valhalla güncellemesi ile gelen sorunları çözmek için uğraşıyor

Ubisoft ekibi daha önceden, “Güncelleme 1.2.0’ın yayınlanmasından bu yana Ravensthorpe içinde ve çevresinde artan çökme vakalarının farkındayız. Ekibimiz önümüzdeki hafta bir ara hazır olması planlanan bir çözüm üzerinde çalışıyor. Bu aradkia sabrınız için teşekkür ederiz.” şeklinde açıklamada bulundu. Sonradan ise, “Ravensthorpe yakınlarında çökmedeki artışı gidermek için sunucu tarafında bir düzeltme uyguluyoruz. Yerleşim süsleri geçici olarak kaldırılacak ve dekorasyon içeren Ostara Festivali görevleri tamamlanamayacak. Ekibimiz yakında kalıcı bir düzeltme yayınlayacak, bu esnadaki sabrınız için teşekkür ederiz!” denildi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.