Ubisoft, Skull and Bones hakkında önemli bilgiler verdi

Ubisoft, Skull and Bones hakkında önemli bilgiler verdi

Ubisoft adına konuşan Justin Farren, Skull and Bones içerisindeki mikro ödemeler ve oyunun Assassin's Creed IV: Black Flag'e benzerliği hakkında bilgi verdi.

Ubisoft‘un görünürde yeni bir oyunu var bildiğiniz üzere. Assassin’s Creed IV: Black Flag‘in deniz ile ilgili kısımlarını yapan ekibin ellerinden çıkacak olan Skull and Bones, oyuncularla buluşmak üzere yolda. Oyun, deniz savaşları konusuna odaklanıyor ve bu sebeple birçok kişi Ubisoft’un Assassin’s Creed IV: Black Flag ile başarılı olmuş olduğu deniz savaşlarına takılı kaldığını, yolda olan oyunun sadece Assassin’s Creed IV: Black Flag‘in deniz savaşlarını alıp başka bir kılıfa yerleştirdiğini düşünüyor.

Skull and Bones, Ubisoft

Peki, Ubisoft, Skull and Bones hakkında ne gibi bilgiler verdi?

Neyse ki Ubisoft, Skull and Bones hakkındaki bu tarz düşüncelere bir cevap verdi. Ubisoft adına konuşan Justin Farren, “Assassin’s Creed ile olan tecrübeleriniz söz konusu olduğunda, Assassin’s Creed‘in kalabalığın içinde olan bir suikastçi olma konusunu tecrübe ettiriyor ve bizim yapmak istediğimiz oyun bu değildi. Biz, büyük, devasa gemilerin güçlerinin baskın olduğu bir şeyler yapmak istedik. Fark edeceksiniz ki, “Gemi pornosu.” olarak adlandırdığımız detaylar ile karışıklıklar üzerine odaklandık ve gemilere can verdik, kendi başlarına bir karakter yaptık, işte bizim istediğimiz şey buydu.” dedi.

Haberimizin kötü kısmında ise, mikro ödemeler bulunuyor ne yazık ki. Justin Farren‘ın söylediklerine göre ekip, oyunun geliştirilmesine yardımcı olacak mikro ödeme sistemi getiriyor. Gelişme konusunda ise For Honor ve özellikle de Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyunlarını örnek olarak gösterdi. Skull and Bones, 2018 yılının sonbahar aylarında biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Ayrıca, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinde oynanabilir olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın