Menü
https://leadergamer.com.tr/dr-disrespect-battlegrounds/
Red Dead Redemption 2 , Ubisoft 20 Temmuz 2017 9:06

Ubisoft, Red Dead Redemption 2 ertelendiği için oldukça mutlu

Red Dead Redemption 2 ertelendiği için Ubisoft, daha rahat bir satış dönemi bekliyor.


Bir yanda az ama öz oyun piyasaya süren Rockstar Games, bir yanda da her yıl belki de onlarca oyun piyasaya süren Ubisoft. Rockstar Games, orijinal olarak 2017 senesinin sonlarına doğru Red Dead Redemption 2 oyununu piyasaya sürecekti. Böylesine merakla beklenen bir oyunun, oldukça kalabalık bir zamanda piyasaya sürülmesi, diğer geliştirici ekiplerin oyunlarını ciddi anlamda tehdit eder. Bu yüzden Red Dead Redemption 2, 2018 senesine ertelenince eminiz ki oyunlarını 2017 sonunda piyasaya sürecek olan birçok geliştirici ekip mutlu olmuştur. Bu mutluluğu da açıkça belirten tek bir şirket oldu: Ubisoft.

Ubisoft, Red Dead Redemption 2 ertelendiği için oldukça mutlu

Ubisoft, “Ortada bir Red Dead Redemption 2 oyununun bulunmayacak olması, 2018 finansal yılımız için oldukça sevindirici bir durum. Planlarımızı yaparken, tabii ki Red Dead Redemption 2 oyununu da bu planlara katmıştık fakat şimdi bu oyunun 2017 sonunda çıkmayacak olması, bizim oyunlarımızın satışlarını olumlu yönde etkileyecektir.” dedi konu hakkında. Ubisoft ekibinin bu durumu açıkça söyleyebilmesi, oldukça etkileyici bir durum. Çünkü dediğimiz gibi, bu oyunun ertelenmesi, 2017 senesi sonunda piyasaya oyun sürecek birçok geliştiriciyi mutlu etmiştir. Fakat bunlardan sadece 1 tanesi, bunu açıkça söyleyebilecek cesarete sahip.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse, daha güncel bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme (Açık Beta) yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör