Ubisoft, üç ay boyunca Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege hatalarını giderecek

Ubisoft, üç ay boyunca Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege hatalarını giderecek

Duyurusu yapılan ikinci sezon içerikleri, bu sebepten gecikmeli gelecek.

Oyunların çıkışlarında var olan hatalar, çıkış sonrası süreçte kolay kolay düzeltilemiyor.  Bir hata düzeltilirken başka bir hatanın ortaya çıkması, sunucular ile ilgili sorunların olması ve oyuncuların görüşlerinin alınması gibi sebeplerden bu işler uzayabiliyor. Çıkışından beri teknik hatalarla boğuşan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, sonunda oyunculara rahat bir nefes aldıracak. Ubisoft, ikinci sezon içeriklerinin ertelendiğini ve önümüzdeki üç ayın yalnızca hata düzeltmesine ayrıldığını açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft Rainbow Six Siege

Oyuncular arası eşleştirme sorunları, sunuculardan kaynaklı hatalar ve sürekli oyunun erişilemez hale gelmesi oyuncuları sıkmaya başlamıştı. Bunun yanı sıra oyunun ortasında kopan bağlantılar ve hata dolu oynanış da oyunu oynanmaz hale getiriyordu. Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege hatalarını gidermek için bir program hazırladı ve bunu bizler ile paylaştı. Detaylara geçmeden önce, bu yeni program sebebiyle yeni sezon içeriklerinin de ertelendiğini söyleyelim. Oynanışın kaliteli hale getirilmesi için, içeriklerin gecikmesinin oyuncuları sinirlendirmeyeceği aşikar.

Hemen yukarıdaki görselden inceleyebileceğiniz bu program, üç aylık olarak hazırlanmış bir program. Daha hızlı ve basitleştirilmiş bir eşleştirme sistemi, yenilenmiş grup ve konuşma sistemi çok yakında oyuncularla buluşacak. Bunların yanında geliştirilmiş vuruş kaydı ve daha hızlı sunucular getirilirken, bağlantı sorunları da giderilecek. Bütün bunlardan dolayı, Polonya operatörlerinin çıkışı 3. veya 4. sezona ertelenecek. Fransa’daki Ubisoft ekibinin tamamı sadece bu geliştirmeler üzerinde çalışıyor, yani net bir değişim gözlemlemeyi bekleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.