Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege içerisindeki fiyatlandırmaları değiştiriyor

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege içerisindeki fiyatlandırmaları değiştiriyor

Oyuncular ise yayımlanan yen fiyatlandırmalardan hiç memnun değil.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege resmi internet sitesinden yayımladığı yeni bir içerik ile, bahsi geçen oyun içerisindeki fiyatlandırmaların değişeceğini duyurdu. Artık üçüncü yılına giren Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, ne yazık ki bu değişikliği ile oyuncuları pek memnun edebilecek gibi görünmüyor. Bu yüzden, dilerseniz hemen Ubisoft cephesinden gelen açıklamalardan bahsetmeye başlayalım. Öncelikle, oyun için artık 4 farklı sürüm satılacak ve her sürümün içeriği, birbirinden farklı şeyler içerecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege içerisindeki fiyatlandırmaları değiştiriyor

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için satılacak sürümlerin adı Starter Edition, Advanced Edition, Gold Edition ve Complete Edition olarak geçiyor. Bu sürümlerin fiyatları ise yine aynı sıra ile 15 Dolar, 60 Dolar, 90 Dolar ve 130 Dolar. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun Starter Edition sürümünde tüm oyun modları ve haritalar oyunculara sunulacak. Ayrıca 600 Credit de verilecek ama Starter Edition kullanıcılarının operatör açması zorlaşacak. Advanced Edition ise 600 Credit ve ana oyun haricinde, 10 Outbreak koleksiyon paketine sahip olacak. Ayrıca Advanced Edition sahiplerinin yeni operatör açması zorlaştırılmayacak.

Gold Edition ise Advanced Edition ile aynı içeriğe sahip. Gold Edition sürümünün tek farkı, içerisinde Year 3 Pass bulunduruyor olması. Son olarak, 130 Dolar değerindeki Complete Edition da, bir önceki sürüm ile aynı özelliklere sahip. Complete Edition sürümününün tek ekstrası, oyunun 1. ve 2. senesinden 16 operatörün oyunculara sunulacak olması. Eğer bu yazdıklarımız sizlere çok karışık geldiyse, hemen yukarıdaki tablodan da açık bir şekilde 4 sürümün farklılıklarını görebilirsiniz.

Rainbow Six Siege, daha fazla değişikliğe ev sahipliği yapıyor.

Tüm bunlar haricinde Ubisoft ekibi, oyuna gelecek olan yeni Outbreak modu hakkında da yeni detaylar paylaştı. Açıklamalara göre bu oyun modu, Truth or Consequences, New Mexico bölgesinde geçecek. Kaynağı henüz bilinmeyen bir güç, oyunculara saldıracak. Bahsettiğimiz bu etkinlik sadece 4 hafta sürecek ve oyunun tüm sahipleri, 2 arkadaşı ile birlikte takım kurup, bu bilinmeyen güç ile savaşabilecek. Bahsettiğimiz bu etkinlik, oyuna gelecek olan 3. sene, 1. sezon güncellemesi ile aktif hale gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege içerisinde sürecek bu etkinlik boyunca oyuncular, HazMat kozmetik ögelerini Outbreak koleksiyon paketleri içerisinde bulabilecekler. Ubisoft, yaptığı açıklamada, bu ögelerin tamamen kozmetik olacağının sözünü tekrar verdi. Yani paketler içerisinde, oynanışı etkileyen hiçbir şey bulunmayacak. Böylece tüm oyuncular, eşit bir şekilde, yeteneklerini konuşturarak oyunu oynayabilecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın