Ubisoft, PlayStation 5 ve yeni nesil Xbox hakkında konuştu

Ubisoft, PlayStation 5 ve yeni nesil Xbox hakkında konuştu

Ubisoft bu açıklamalarda PlayStation 5 ve yeni nesil Xbox konsollarının çıkış tarihleri hakkında konuştu.

Geride bıraktığımız senede PlayStation 4 Pro çıktı. Bu konsol ile bir neslin arasında hafif bir donanım yükselmesi gördük. Şimdi ise Xbox One X çıktı. Bu konsol ile de Microsoft, oyunculara gerçek 4K deneyimini yaşatmayı hedefledi. Her şeye rağmen bu iki konsol da yeni nesil değildi. Bu yüzden bazı oyuncular bu konsolları pas geçerek, yeni nesil konsollara gözlerini dikti. Yani PlayStation 5 ve yeni nesil Xbox beklenmeye başlandı. Bugüne kadar da PlayStation 5 konsolunun duyuru tarihi hakkında birçok haber sizlere sunduk. Bu haberlerimizdeki tarihler genelde 2020 ile 2021 idi. Bugün ise bu iki yeni nesil konsol hakkında Ubisoft konuştu ve Ubisoft bu açıklamalarda PlayStation 5 ve yeni nesil Xbox konsollarının çıkış tarihlerinden bahsetti.

Ubisoft, PlayStation 5 ve yeni nesil Xbox hakkında konuştu

Ubisoft, “Sony, PlayStation 4 Pro konsolunu geçen sene; Microsoft ise Xbox One X konsolunu yeni piyasaya sürdü. Bu yüzden, yeni nesil konsolların piyasaya çıkması için 2 sene gibi bir zamanın olduğunu düşünüyoruz. Sony ve Microsoft şirketlerinin yeni konsollarına daha fazla güç ekleniyor olması bizim hoşumuza giden bir şey. Bu, bize soracak olursanız doğru bir yol. Oyun geliştirdiğimiz konsollarda yeni aksesuar yerine daha fazla gücü tercih ederiz.” dedi iki konsol hakkında da.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme. Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın