Artık bütün Ubisoft oyunları içerisinde çevrim içi servisler bulundurulacak

Artık bütün Ubisoft oyunları içerisinde çevrim içi servisler bulundurulacak

Ekibin bu geleneği, yeni Assassin's Creed oyunu ile başlıyor.

Ubisoft, geçen gece bir finansal konferans gerçekleştirdi ve bu konferans sırasında ekibin yeni oyunları bol bol konuşuldu. Yapılan konuşmalara ve açıklamalara göre artık bütün Ubisoft oyunları içerisinde çevrim içi servisler bulundurulacak. Bu oyunlara, genelde çoklu oyuncu modu bulunmayan Assassin’s Creed serisi bile dahil. Yeni Assassin’s Creed serisi ile başlayacak olan bu gelenek, oyundan oyuna farklılık gösterebilecek. Mesela, Far Cry 5 oyununda gördüğümüz çevrim içi servis, The Crew 2 oyununda göreceğimiz servisten farklı olabilir. Fakat bu konu hakkındaki detaylar ne yazık ki bu kadar. Daha detaylı bilgiye sahip değiliz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Artık bütün Ubisoft oyunları içerisinde çevrim içi servisler bulundurulacak

Bu çevrim içi servisler, tabii ki ekibin 2018 senesinde çıkacak yepyeni oyununda da bulunacaktır. O oyun hakkında da, “Ubisoft, geçen gece bir finansal konferans gerçekleştirdi ve bu konferans sırasında The Crew 2, yeni Assassin’s Creed ve Far Cry 5 duyuruldu. Tabii bu oyunlar, yakın gelecek için duyuruldu. Ubisoft, bu 3 oyunu da 2018’in ilk çeyreği bitmeden piyasaya sürmeyi planlıyor. Fakat hayat da 2018’den sonra bitmiyor. Bu ekibin de uzun vadede planları bulunuyor. Bu planlardan bir tanesi de, 2019 finansal yılında çıkışını gerçekleştirmesini beklediğimiz, ki bu finansal yıl 1 Nisan 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasına denk geliyor, yepyeni bir AAA oyun. Bu oyun, Ubisoft çatısı altında yepyeni bir seri başlatacak ve aldığımız bilgilere göre çoklu oyuncu temelli olacak.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.