Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.04.2019

Notre Dame Katedrali olaylarını duymamış olan kalmamıştır muhtemelen. Dünyayı büyük ölçüde sallamış olan bir olaydı sonuçta. 1345 yılında tamamlanmış olan bu katedral, buram buram tarih kokmaktaydı ve Fransa için önemli bir simge durumundaydı. Geçtiğimiz günlerde yaşanan olaylar sebebiyle de, büyük ölçüde zarar görmüştü. Ubisoft ekibi de, bütün dünya için bir adım attı. Assassin’s Creed Unity isimli yapımlarını, bir süre boyunca Notre Dame Katedrali için dağıtmakta. Hem de tamamen ücretsiz olarak.

Ubisoft bir süre boyunca Notre Dame Katedrali adına Assassin’s Creed Unity dağıtıyor

Notre Dame Katedrali ile ilgili gerçekleşen olaylardan sonra, Ubisoft ekibi bu katedrali bütün dünyaya göstermek istemiş olacak ki, böylesi bir adım attı. Katedrali gezme ve görme imkanı sunan Assassin’s Creed Unity, an itibari ile Uplay platformu üzerinde tamamen ücretsiz olarak dağıtılmakta. Fakat, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü, 17 Nisan 2019 tarihi ile başlayan bu kampanya, 25 Nisan 2019 tarihi ile birlikte de sona erecek. Yani, eğer Assassin’s Creed Unity dünyasını keşfetmek istiyorsanız, elinizi biraz hızlı tutmanız gerekli.

Assassin’s Creed Unity sahibi olabilmek ve oynamak için yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Öncelikle, PC’niz üzerinde yüklü olan Uplay uygulamanıza ve ardından da uygulamanız aracılığıyla hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra, Store kısmına gelin. Burada, haberimize konuk olan yapımın kampanyası zaten karşınıza çıkacaktır. O kısma tıklayın, açılan pencereyi onaylayın ve artık oyun tamamen sizindir. Tek yapmanız gereken şey, indirmek ve tadını çıkarmak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.