Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.01.2021

Görünüşe göre yepyeni bir Star Wars yapımı bizleri yakında karşılayacak. Dahası da, bu oyun üzerinde Ubisoft ile Lucasfilm beraber çalışıyor. Yani, yolda olan Star Wars oyunu, Ubisoft ve Lucasfilm işbirliği içerisinde yapılıyor. Oyun, hikaye bazlı açık dünya oyunu olarak bizlere sunulacak. Ubisoft’un AAA stüdyosu olan Massive Entertainment tarafından hazırlandığının da altını özenle çizmemizde fayda var.

Ubisoft ile Lucasfilm işbirliğinde bir Star Wars oyunu yolda

Ubisoft’un CEO koltuğundaki Yves Guillemot, “Uçsuz bucaksız Star Wars evreni ekiplerimiz için inanılmaz bir ilham kaynağı. Bu, Disney ve Lucasfilm Games ile uzun vadeli bir işbirliğinin başlangıcıdır ve Star Wars hayranlarının seveceğini bildiğimiz bir oyun yaratmak için Lucasfilm’in inanılmaz mirası üzerinde el ele çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi. Görünüşe göre her iki taraf da fazlasıyla bu durum için heyecanlı. Çünkü Lucasfilm Games ekibinden de gayet olumlu ve heyecanlı yorumlar, basın açıklamalarında dile getirildi.

Lucasfilm Games ekibinin en önemli isimlerinden Douglas Reilly ise, “Ubisoft, sürükleyici dünyalar yaratmak için eşsiz bir yeteneğe sahip, bu yüzden bu projede onlarla çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Massive’deki ekibin tutkusu ve yeteneklerinden ilham alıyoruz ve birlikte bu geniş galaksideki oyuncularımızla anlatmak istediğimiz orijinal hikayeler için bir vizyon paylaşıyoruz. Bu yeni Star Wars oyununa hayranlık uyandıran özgünlük, derinlik ve yenilik getirecek yaratıcılığa, deneyime ve topluluk anlayışına sahipler.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.