Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.06.2018

E3 2018 etkinlikleri bütün hızıyla olduğu gibi devam ediyor. Daha önceden Microsoft, EA, Square Enix ve Bethesda sunumlarını gerçekleştirmişti. Şimdi ise, sıra Ubisoft’a geldi. Sunumlarına başlayan ekip, E3 2018 etkinliklerindeki duyurularına Just Dance 2019 ile giriş yaptı. Gösterilen ilk görüntülerin bunlar olmasına şaşırdınız mı veya beklediğiniz bir şey miydi, bilemiyoruz. Fakat, giriş için gerçekten güzel bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bir an önce bahsettiğimiz görüntüleri izlemek istiyorsanız, kendisi haberimizin sonunda sizleri bekliyor.

Ubisoft, Just Dance 2019 ile E3 2018 sunumlarına başladı

Just Dance 2019, Ubisoft tarafından gösterilen ilk oyun oldu

Başlarda neye uğradığımızı şaşırtan müzikler ve karakterlerle karşılaştık. Daha sonra mevzu ilerledikçe, Just Dance 2019 kendisini yavaş yavaş belli etmeye başladı. Bütün bu olaylar gerçekleşirken, serinin resmi YouTube kanallarında da oyun içerisinde karşılaşacağımız şarkılar paylaşıldı. Dame tu Cosita gibi döneme damgasını vurmuş şarkıları göreceğimiz resmileşti. Hemen aşağıdan, eğlenceli ve renkli bir başlangıç yapılmasını sağlayan bol danslı duyuru videosunu izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.