Menü
https://leadergamer.com.tr/warface-yeni-guncelleme-icerik/
For Honor 16 Temmuz 2017 13:33

Ubisoft, For Honor hakkındaki düşük oyuncu sayısı haberlerini yalanladı

Görünen köy, kılavuz istemez ama neyse…


Yakın zamanda gerçekleşmiş olan bir canlı yayında, Ubisoft adına konuşan yetkili bir isim, For Honor‘ın başarısı konusundaki haberler konusunda açıklamada bulundu. Bahsi geçen haberler, For Honor‘ın oyuncuların yeterince ilgisini çekememesi sonucunda az oyuncu sayısına sahip olması konusunu barındırıyordu. Haberlere göre oyunda yeterince oyuncu bulunmuyordu, fakat geliştirici şirket, hiç de bu haberler ile hemfikir görünmüyor.

Ubisoft For Honor

Canlı yayın esnasında, geliştirici şirketi temsil eden kişi, oyun için bir yamanın yolda olduğundan ve bu yamanın çok yakında çıkacağı konusuna değindi. Yolda olan yamanın, oyunun sunucularla olan sorununa çözüm getirdiğinden de bahsetti. Ubisoft‘un adına konuşan kişi, “Yama gün içerisinde çıkacak, herkese ulaşması birkaç saat sürer.” dedi yama konusunda. Ardından ise, “For Honor‘da bir sürü oyuncumuz var, ister inanın, ister inanmayın, yalan haber bunlar, oyunda bir sürü oyuncu var.” diyerek haberleri yalanladı.

Açıklamanın üzerinden birkaç gün geçmiş olduğuna göre, yamanın çoktan herkese ulaşmış olması gerekmekte. Bahsini ettiğimiz yetersiz oyuncu haberleri, sadece Steam kullanıcılarını hesaba katıyor ve bu hesap 3. parti siteler tarafından gerçekleştiriliyor. UPlay ve konsol kullanan oyuncular, oyuncu sayısını gösteren veriler arasında yer almıyor. Yani, Ubisoft tarafından yapılan açıklamaların doğru olma olasılığı fazlasıyla yüksek.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör