Menü
https://leadergamer.com.tr/overwatch-mccree-cosplay-2/
For Honor 11 Ocak 2017 10:42

Ubisoft, For Honor kapalı beta tarihini duyurdu

Oyunu, çıkış tarihinden hemen önce test etmeye hazır olun.


PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen For Honor’ın kapalı betasının geçen ay yapılan kapalı beta duyurusunda, çıkışına yakın bir zamanda başlayacağı haber haber konusu olmuştu. Şimdi ise, bu belirsiz tarih bir netlik kazandı ve oyunun kapalı betasının, 26 Ocak 2017 tarihinde başlayacağı bildirildi. Kapalı beta için başvuru yapan oyuncular arasından sadece seçilmiş olanlar, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında kapalı betaya katılma hakkı kazanacak.

ubisoft for honor

For Honor’ın kapalı betasında, oyuncular  “War of the Factions” ismindeki moda katılabilecek. Bu sayede test aşamasında, bütün platformlarda yapılan her maç takip edilecek. Oyuncuların kendi grupları için savaştığında alacakları ödüle ek olarak, kapalı betaya katılmış olanlar da ödüllendirilecek ve bütün bunlar da oyun tam olarak 14 Şubat 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirdiğinde, oyunculara aktarılacak.

Eğer henüz kapalı beta aşamasına kayıt yaptırmadıysanız, For Honor’un resmi sitesine girerek kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kayıt olmak için ilk önce açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan “SIGN UP FOR BETA” yazısına tıklayın. Açılan sayfada PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları arasından hangisinde oynamayı tercih ediyorsanız seçin. Ardından samuray, şövalye veya viking grupları arasında seçiminizi yapın. Eğer emin değilseniz “NOT SURE YET” yazılı 4. seçeneği işaretlemeniz yeterli. Şahsen samuraydan yana benim gönlüm. Bu sayfada seçimlerinizi yaptıktan sonra, son olarak en alttaki “COMPLETE REGISTRATION” yazısına tıklayın. Açılan pencerede Ubisoft hesabınızla giriş yapın. Hepsi bu kadar, kaydınızın başarılı ile tamamladığını son açılacak olan sayfada ettikleri teşekkür ile anlayabilirsiniz. Aksi taktirde, aşamaları en baştan tekrar edin, bir şeyler ters gitmiş olmalı.

Alper Dalan Editör