Ubisoft, Far Cry 5 oyunundaki kötü karakterlerin fragmanlarını yayımladı

Ubisoft, Far Cry 5 oyunundaki kötü karakterlerin fragmanlarını yayımladı

Far Cry 5'teki kötü karakterler ile tanışmak ister miydiniz?

Çıkışına yaklaşık 3 hafta kalmış olmasına rağmen, bizleri hala çılgınlar gibi heyecanlandırmayı başaran bir oyundan bahsedeceğiz. Ubisoft imzası taşıyan Far Cry 5, bu haberimizin de konuğu. Takipçilerimiz arasında oyunu bekleyenler varsa, Far Cry 5 hakkında daha detaylı bilgiler edinebileceğiniz birtakım fragmanlar yayımlandı Ubisoft ekibi tarafından. Yayınlanan videolar, oyun içerisinde bulunan kötü karakterleri konu alıyor, bizlere oyundaki kötü karakterleri anlatıyor. Eğer haberimiz içerisinde vereceğimiz bilgileri istemiyor ve bir an önce fragmanları izlemek istiyorsanız, yazımızın en sonunda videolar sizleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Far Cry 5 oyunundaki kötü karakterlerin fragmanlarını yayınladı

Ubisoft ekibi tarafından Far Cry 5 için yayımlanan fragmanların sayısı tam olarak 4. Yani, 4 adet farkı farklı videoda, 4 adet farklı kötü karakter bizlere gösteriliyor. Bu kötü karakterlerden ilki, The Father adı ile de bilinen Joseph Seed. Joseph Seed’den sonra, The Siren ismi ile de görebileceğiniz Faith Seed bulunuyor. Diğer bir kötü karakter ise, The Inquisitor olarak da karşımıza çıkan John Seed. Son olarak ise, The Soldier kod adı ile tanınan Jacob Seed bulunuyor. Ubisoft ekibinin Far Cry 5 için yayınlamış olduğu 4 fragman da, burada bahsettiğimiz 4 kötü karakteri konu alıyor.

The Father için yayınlanmış olan fragman, haberimizin en sonunda bulunan ilk fragman. The Father’dan sonra sizleri bekleyen fragman ise, The Siren’ı konu alıyor. Ardından ise sırasıyla The Inquisitor ve The Soldier geliyor. Açıkçasını sorarsanız, Ubisoft tarafından yayınlanan bu karakter fragmanları, bizleri biraz daha heyecanlandırmayı başardı. Oyunun bu kadar reklamı yapılıyor, fakat karşımıza nasıl bir ürün çıkacağı da merak konusu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.