Ubisoft, bizi 3 tane Far Cry 5 karakteri ile tanıştırıyor

Ubisoft, bizi 3 tane Far Cry 5 karakteri ile tanıştırıyor

Şimdiden umutlanmaya başladık bile.

Ubisoft, Far Cry 5‘in çıkış tarihini ve oynanışını gösteren muhteşem bir fragman ile beraber 3 tane de oyun içerisinde karşılaşacağımız karakterin gösterildiği skeçler paylaştı. Karakterler sırasıyla Mary May, Pastor Jerome Jeffries ve Nick Rye. Her 3 karakter de, Far Cry 5 içerisinde bulunan kıyamet günü kültüne kendini kaptırmış insanlara karşı duran direniş cephesinde bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5

Öncelikle Mary May‘den biraz bahsedelim. Fragmanda da kendisini izleyebileceğiniz Mary May, bu kıyamet günü kültü yüzünden benliğini kaybetmiş insanların yok olmasını istiyor, fakat bu isteğinin sebebi tamamen özel. Mary May, Whistling Beaver isminde bir meyhaneyi çalıştırıyor. İçkilerini molotof kokteyli olarak kullanarak, Eden’s Gate‘deki Project‘e karşı işini korumaya kararlı biri.

Pastor Jerome Jeffries, tanrının sözlerini bu Eden’s Gate tarafından aklı çelinmiş insanlara aktaramadığı için kitabı bir kenara bırakıyor. Kitabı bir kenara bırakıyor, fakat onun yerine boş kalan ellerine silahları çekiyor ve kelime yerine mermi yağmuruna tutuyor. Görünüşe göre kilisesinin yıkılmış olmasını pek de sakin karşılamıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir diğer karakter ise Nick Rye. Nick Rye, sahibi olduğu uçağında bir adet minigun bulunan bir karakter. Direniş için, bu külte kendini kaybetmiş insanlara karşı elinden gelen her şeyi yapacak olan Nick Rye anlaşıldığı üzere, bu haberimizin başından beri yerin dibine soka soka bitiremediğimiz insanların başından aşağı sağanak mermiye tutacak bir ağabeyimiz.

Anlaşılan oyun içerisindeki bütün karakterler çılgın, sadece kafayı bozmuş insanlar değil. Büyük konuşmak gibi olmasın, fakat Ubisoft bizi gerçekten muhteşem bir oyun ile karşılayacağa benziyor. Far Cry Primal‘dan sonra hayran kitlerini büyük bir hayal kırıklığına uğratan şirket, Far Cry 5 ile, özellikle de böyle bir temaya, karakterlere ve dünyaya sahipken, kaybettiği bütün hayranlarını, hatta daha fazlasını geri kazanabilir. Büyük umutlar ile bekliyoruz biz de oyunu. Far Cry 5, PC PlayStation 4 ve Xbox One için 27 Şubat 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.