Ubisoft, Far Cry serisi ile ilgili bir şeylerin ipucunu veriyor

Ubisoft, Far Cry serisi ile ilgili bir şeylerin ipucunu veriyor

Aslında Far Cry serisinden ziyade, direkt Far Cry 3 ile alakalı gibi duruyor.

Ubisoft, geçtiğimiz gün içerisinde Facebook sayfasından bir gönderi paylaştı. Bu gönderide, Far Cry 3 ile hayatımıza giren Rook Adası’nın bir görseli bulunuyordu. Açıklama kısmında ise Fransızca, “Aslında hiç ayrılmadığımız bir ada.” yazıyordu. Peki, bu ne demek olabilir? Ubisoft ekibinin ellerindeki Far Cry serisi şu an Assassin’s Creed serisi gibi, temelden, yeniden yapılmaya çalışıyor. Bunu göz önünde bulundurursak, yeni nesil konsollar için gelecek olan bir Far Cry 3: Remastered düşünemeyiz sanırım. Geliştirici ekip, eğer seriyi baştan yapmak istiyorsa, Remastered bir oyun ile çıkmayacaktır karşımıza herhalde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Far Cry serisi ile ilgili bir şeylerin ipucunu veriyor

Eğer, bu düşüncemiz yanlışsa. Yani, Ubisoft, Far Cry 3: Remastered hazırlamıyorsa, serinin yeni oyunu belki de Rook Adası’nda geçecek. Bu durumda, karşımıza bir yan oyun çıkabilir diye düşünüyoruz. Seriye ait olan ana bir oyun, eski bir ana oyun ile aynı haritada nasıl geçer, şu an pek aklımız almıyor. Tabii bir de, bu paylaşım hiçbir şeyi ifade etmiyor olabilir. Sonuçta görseli paylaşılan bu oyun ve o oyunun ana kötü karakteri, video oyunu sektörünün en popülerlerinden. Geliştirici ekip, öylesine bir paylaşım da yapmış olabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.