Ubisoft ekibinin yepyeni serisi, çoklu oyuncu temelli olacak

Ubisoft ekibinin yepyeni serisi, çoklu oyuncu temelli olacak

Ayrıca bu oyunun, 2019 finansal yılında piyasaya çıkması bekleniyor.

Ubisoft, geçen gece bir finansal konferans gerçekleştirdi ve bu konferans sırasında The Crew 2, yeni Assassin’s Creed ve Far Cry 5 duyuruldu. Tabii bu oyunlar, yakın gelecek için duyuruldu. Ubisoft, bu 3 oyunu da 2018’in ilk çeyreği bitmeden piyasaya sürmeyi planlıyor. Fakat hayat da 2018’den sonra bitmiyor. Bu ekibin de uzun vadede planları bulunuyor. Bu planlardan bir tanesi de, 2019 finansal yılında çıkışını gerçekleştirmesini beklediğimiz, ki bu finansal yıl 1 Nisan 2018 ile 31 Mart 2019 tarihleri arasına denk geliyor, yepyeni bir AAA oyun. Bu oyun, Ubisoft çatısı altında yepyeni bir seri başlatacak ve aldığımız bilgilere göre çoklu oyuncu temelli olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft ekibinin yepyeni serisi, çoklu oyuncu temelli olacak

Ubisoft, bu yeni AAA yeni seri oyunu haricinde, 3 farklı AAA oyunu da piyasaya süreceğini belirtti. Bu 3 AAA oyunu da, halihazırda bulunan seriler için çıkacak. Bu 3 oyun da, yeni serinin ilk oyunu gibi 2019 finansal yılında çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca, bu oyunlardan bir tanesinin Tom Clancy’s Ghost Recon olması bekleniyor. Çünkü ekip, yapmış olduğu açıklamada yeni bir Tom Clancy’s Ghost Recon istediklerini belirtti. Oyuncular, her ne kadar Tom Clancy’s Rainbow Six serisini daha çok seviyor olsa da, ekip, Tom Clancy’s Ghost Recon serisinde daha parlak bir gelecek görüyor olabilir tabii.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.