Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.03.2019

Her yıl müthiş içeriklerle bizleri baş başa bırakan E3 etkinliği 2019 yılı içerisinde de bizlerle birlikte olacak bildiğiniz üzere. E3 2019 yılında da, daha önceki etkinliklerde olduğu gibi bol bol içerik göreceğimize eminiz. Ubisoft ekibi de E3 2019 etkinliklerinde boy gösterecek olan şirketlerden bir tanesi olacak. Haberimize konuk olan Ubisoft E3 2019 konferans saati bilgilerini bir Twitter gönderisi aracılığıyla paylaştılar. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisi, duyurunun yapılmış olduğu gönderi.

Ubisoft E3 2019 konferans tarihi ve saati bilgilerini paylaştı

Assassin's Creed, Far Cry, Tom Clancy's gibi serileri ile büyük bir kitle tarafından saygı görmekte olan Ubisoft, hemen yukarıda sizlerle paylaştığımız Twitter gönderisinde gerekli detayları verdi. Gönderinin açıklama kısmında, 10 Haziran 2019 tarihi işaret edilmekte. Fakat, gönderi ile birlikte paylaşılan videoyu izlerseniz eğer, video içerisinde tam olarak hangi saatte olacağı da belirtilmekte. Verilen bilgilere göre Ubisoft E3 2019 konferansı, Türkiye saatleri ile saat 23:00'da gerçekleşecek.

Ubisoft E3 2019 konferansında hangi oyunları göreceğimiz hakkında ne yazık ki bir bilgi bulunmuyor. Fakat, tahminler var elbette. Skull and Bones ve Beyond Good and Evil 2 ile ilgili daha fazla içerik görülmesi bekleniyor. Elbette sadece bu kadardan ibaret olmayacaktır. Aynı zamanda bir Watch Dogs 3 duyurusu da beklenenler arasında yer alıyor. Tom Clancy's Splinter Cell oyunu da, yine beklenenler arasında. Elbette bunlar sadece beklentilerden ibaret. Neler olacağını etkinlik esnasında göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.