Ubisoft, E3 2018 sunumunu düzenleyeceği tarihi açıkladı

Ubisoft, E3 2018 sunumunu düzenleyeceği tarihi açıkladı

Electronic Arts, Bethesda ve Xbox sunumlarının ardından, Ubisoft sunumunun tarihi de ortaya çıktı.

Toplamda dört farklı oyunu 2019 yılı için planladığını duyuran Ubisoft’tan, E3 2018 fuarına dair yeni bir açıklama geldi. Yeni oyunları ve var olan oyunların gelecek planlarını görmeyi beklediğimiz Ubisoft sunumu, 11 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek. Watch Dogs 3, The Division 2 veya belki de bir Splinter Cell oyununun duyurulmasının beklendiği sunumu evinizden izlemeniz de mümkün.

Ubisoft

Birleşik Krallık saatine göre 21:00’da başlayacak olan sunumun ne kadar uzun süreceği bilinmiyor. Konferans, ön sunum ve takip eden konuşmalardan oluşacağı için her aşama canlı yayın ile izleyicilere sunulacak. Ubisoft’un sunum ile ilgili tarih ve saatten başka herhangi bir detay vermediğini söylemekte fayda var. Az önce de belirttiğimiz gibi, sunumda yer alabileceği düşünülen oyunlara dair güçlü tahminler bulunuyor. Özellikle Ubisoft’un yatırımcılarına yaptığı 2019 yılında çıkacak toplamda dört oyuna dair açıklama, bu sunuma dair beklentileri yükseltiyor. Bahsi geçen oyunlardan birinin The Crew 2 olduğunu hatırlatmamızda da fayda var.

Yeni oyun duyurularının yanı sıra, geliştiricilerin gelecek planları hakkında da açıklamalar yapmasını bekliyoruz. The Division, Rainbow Six: Siege ve Ghost Recon: Wildlands gibi içerik almaya müsait oyunların kaderlerini bu sunum sırasında öğrenmemiz mümkün. E3 2018 diğer geliştiriciler açısından bir hayli hareketli geçecek gibi görünüyor. EA, Xbox ve Bethesda ile birlikte Ubisoft’un da E3 2018 sunumunun tarihini açıklamasının ardından, gözler CDPR’a çevrilmiş durumda. CD Projekt RED’in uzun süredir beklenen Cyberpunk 2077 ile oyuncuların karşısına çıkacağı iddiaları bile fuara olan ilgiyi güçlendirmeye yetiyor diyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.