Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 19.07.2021

Ubisoft, Tom Clancy’s evreninden geçen yeni bir oyun üzerinde çalıştığını duyurdu. Ubisoft oyunu 19 temmuz pazartesi günü yani bugün TSİ 21:00’da duyuracak. Canlı yayını buradan izleyebilirsiniz

IGN pazar günü bu adı duyurulmamış oyunla ilgili kısa bir gameplay paylaştı. Oyun potansiyel olarak geçen ay sosyal medyaya sızdırılan ‘BattleCat’ kod adlı yeni çok oyunculu PvP oyunu olabilir.

Sızan pazarlama belgelerine göre, ‘BattleCat’ Splinter Cell, Ghost Recon: Breakpoint ve Division oyunlarını tek bir Tom Clancy çok oyunculu başlığında birleştiriyor. Son zamanlarda sızdırılan görüntüler, Splinter Cell’in Echelon’unun oynanabilir karakterler olarak yanı sıra Breakpoint’in Wolves ve The Division’ın Cleaners ve Outcasts’ı gösteriyor.

Her karakter sınıfının, Echelon’un radar gizliliği ve Wolves’un ek zırhı gibi kendi benzersiz yeteneğinin yanı sıra yakındaki müttefiklerin sınırlı bir süre için ölmesini durduran Outcasts’ Divine Intervention gibi nihai bir yeteneği olduğu iddia ediliyor.

Ubisoft daha önce Tom Clancy özelliklerini, oyuncuların Splinter Cell, Ghost Recon ve daha fazlasından kahramanları ve kötüleri bir araya getirip yükselttiği, geçen yıl piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz bir RPG nişancı oyunu olan mobil oyun Elite Squad ile birleştirmişti.

Ubisoft kısa süre önce, tüm platformlardaki en büyük serilerinde yüksek kaliteli ücretsiz oynanabilen oyunlar yayınlamayı planladığını söyledi, ancak daha sonra bunun daha az premium oyun yayınlayacağı “anlamına gelmediğini” söyledi.

Mayıs ayında Ubisoft, “yeni bir ortamda evrene tamamen yeni bir bakış açısı” sağlayacak “bağımsız bir deneyim” olarak tanımlanan, ücretsiz oynanabilen Division spin off’u Heartland’i duyurdu.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.