Ubisoft, Brawlhalla geliştiricisini de bünyesine kattı

Ubisoft, Brawlhalla geliştiricisini de bünyesine kattı

Bakalım, bu birliktelik bizlere ne gibi ürünler sunacak?

Ubisoft’un şirket olarak ne denli büyük olduğundan bahsetmeye gerek yok. Yakın bir tarihte çıkışını gerçekleştirecek olan Far Cry 5’in üzerinde de imzası olduğunu biliyoruz zaten. Hatta, daha yeni, Far Cry 5 için, oyun içerisindeki kötü adamları tanıtan 4 adet fragman yayımlandı. Biz de oturup keyifle izledik tabii. Bir de, Brawlhalla var, yine bu haberimizle alakalı olan. Aslında, tam olarak Brawlhalla değil de, oyunun geliştiricisi diyebiliriz. Bahsini etmekte olduğumuz oyunun geliştirici ekibi olan Blue Mammoth Games de, haberimizin diğer konuğu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Brawlhalla geliştiricisini de bünyesine kattı

Şimdi, bu iki şirketin ne alakası olduğunu soracaksınız bize. Zaten haberimizin konusu da, Ubisoft ve Blue Mammoth Games’in alakası, tam olarak. Blue Mammoth Games tarafından yapılan bir duyuru aracılığı ile, geliştirici ekibin Ubisoft bünyesine katıldığı bildirildi. Bunu da, uzun bir mesaj ile gerçekleştirdiler. Blue Mammoth Games tarafından yapılan duyuru, “Bu yıl, Blue Mammoth Games için büyük duyuruların yapıldığı bir yıl oldu ve şimdi ben, şu ana kadarki en büyük duyuruyu yapacağım.” şeklinde başlıyor. Yani, Ubisoft’un bünyesine katılan şirket, bu durum için bayağı heyecanlı görünüyor.

Ubisoft ekibi, bünyesine Brawlhalla geliştiricisini de katarak ne gibi planlar peşinde koşuyor, tam olarak kestiremedik. Fakat, şöyle Rayman’li falan tatlı bir dövüş oyununa da hayır diyecek bir oyuncu tanıyamıyorum. Hem belki, Super Smash Bros. serisine de rakip olarak piyasaya çıkabilirler. Geliştirici ekip tarafından yapılan duyuruyu bütün ayrıntıları ile okumak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz. Bizim gözlerimiz de, bu birlikten doğacak oyunlar üzerinde olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.