Ubisoft tarafından geliştirilen Avatar oyunu, en erken 2020 senesinde çıkacak

Ubisoft tarafından geliştirilen Avatar oyunu, en erken 2020 senesinde çıkacak

Oyunu yavaş yavaş unutmaya başlayalım bari.

Geride bıraktığımız Şubat ayında Ubisoft bir duyuru ile Avatar oyunu geliştirdiklerini belirtmişti. Bu duyuruda, oyun hakkında hiçbir bilgi görememiştik. Bir bilgi kırıntısı bile yoktu. Bunun sebebi ise bugün IGN sayesinde anlaşıldı. Yapılan açıklamalara göre Ubisoft tarafından geliştirilen Avatar oyunu, en erken 2020 senesinde çıkacak. Henüz oyunun çıkış tarihi bile bu kadar ilerideyken, oyun hakkında bilgi sahibi olmayı pek bekleyemezdik, değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft tarafından geliştirilen Avatar oyunu, en erken 2020 senesinde çıkacak

IGN ekibine bir röportaj veren Ubisoft temsilcisi, “Avatar, eğlence sektörünün en büyük markalarından bir tanesi. Bu marka için yaptığımız ilk oyun, bizim için oldukça kazançlıydı ve yenisi için çok büyük planlarımız var, oldukça güçlü bir stüdyo ve oyun motoru ile. Yeni Avatar filmi, 2020 senesinde vizyona girecek. Bu yüzden, bizler de 2021 finansal yılından önce yeni Avatar oyunumuzu piyasaya sürmeyeceğiz.” dedi verdiği röportajda.

Bu açıklamada bahsedilen 2021 finansal yılı, Ubisoft için 1 Nisan 2020 senesinde başlayacak ve 31 Mart 2021 senesinde bitecek. Bu yüzden, yeni oyunu 2020 senesinin sonbahar aylarında görebileceğimizi düşünüyoruz. Eğer tahmin ettiğimiz kadar büyük bir yapıt olmazsa, finansal yılın sonlarına doğru da çıkışını gerçekleştirebilir çıkışını. Bakalım, Tom Clancy’s The Division ve South Park: The Fractured but Whole geliştiricileri tarafından geliştirilecek olan bu oyun, neye benzeyecek? E3 2020 için şimdiden heyecanlandık.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.