Ubisoft Assassin’s Creed Vikings ipuçları verdi

Ubisoft Assassin’s Creed Vikings ipuçları verdi

İşaretler Tom Clancy’s The Division 2 içerisinde verildi. Sizce nasıl olur?

Bildiğiniz üzere Ubisoft bu sene bir Assassin’s Creed oyunu sunmayacak oyunlara. Fakat bu, bir daha Assassin’s Creed oyunu görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor elbette. Zira, Ubisoft ekibi, 202 yılınca çıkaracakları serinin devam oyunu olan ve şimdilik Assassin’s Creed Vikings olarak adlandırdığımız yeni oyunlarını gösterdi. Hem de, Tom Clancy’s The Division 2 içerisinde. Potomac Event Center’da bulunan bu postere göre, gelecek oyun Viking temalı olacak. Öncelikle, hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz görseli dikkatlice incelemenizi rica edeceğiz. Daha sonrasında da, görsel ile ilgili detayları sizlere göstereceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Assassin’s Creed Vikings

Ubisoft Assassin’s Creed Vikings ipuçlarını başak bir oyunda verdi

Görselde görebileceğiniz üzere, bir İskandinav tanrısı veya gezgini, elinde Assassin’s Creed’in olmazsa olmazı olan Apple of Eden ya da Golden Apple tutmakta. Açıkçasını sorarsanız, görseldeki karakter, daha çok oyunda kullanacağımız bir karaktere benzemekte. Üstündeki kıyafete bakarsanız, Assassin’s Creed serisinde sıklıkla karşılaştığımız bir temada olduğunu görebilirsiniz. Elbette, henüz Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat, elinde Apple of Eden tutan bir karakterin, Ubisoft’un an itibari ile en çok oynanan oyunlarından olan Tom Clancy’s The Division 2 içerisinde belirmesinin de şans olduğuna inanmıyoruz.

Ayrıca, bu bilgilerin bir YouTube kanalı olan JorRaptor ve Kotaku’nun Jason Schreier tarafından ortaya çıkarılmış olduğunu da belirtmekte fayda var. Fikrimizi soracak olursanız, yine bol bol denizlerde dolaşacağımız bir Assassin’s Creed oyunu bizleri 2020 yılında bekliyor gibi görünüyor ve bu durum gayet hoş geliyor. Ubisoft Assassin’s Creed Vikings çıkarırsa eğer, kesinlikle en az 100 saatimizi oyuna gömerek tadını çıkaracağız yine. Peki, sizce nasıl olur böyle bir yapım?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.