Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey içerisindeki RPG mekaniklerini gösterdi

Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey içerisindeki RPG mekaniklerini gösterdi

Bir serinin ilk parçası.

Günümüzün merakla beklenen yapımlarından biri olarak gösterebileceğimiz Assassin’s Creed Odyssey, bildiğiniz üzere 5 Ekim 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak. Şu anda 4 Ağustos 2018 tarihinde olduğumuzu düşünürsek, geriye 2 ay kadar bir zaman kalmış olduğunu söyleyebiliriz. Her oyunda olduğu gibi, bu oyunun da çıkış tarihine yaklaştıkça arkasında bulunan ekip veya ekipler tarafından oynanış ile ilgili bilgiler verilmeye başladı. Ubisoft da bu durumdan eksik kalmadı yani.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey içerisindeki RPG mekaniklerini gösterdi

Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey oynanış mekaniklerinin ilk parçasını gösterdi

Haberimizin en sonunda sizleri bekleyen video, Ubisoft ekibi tarafından 3 Ağustos 2018 tarihinde paylaşıldı. Paylaşılan videonun başlığına dikkatlerimizi topladığımızda, bu tarz videoların bir seri olduğunu görebiliyoruz. Bizlerle paylaşılan bu 4 dakika civarında bir süreye sahip olan videonun, Assassin’s Creed Odyssey RPG mekaniklerinin sadece bir kısmını bize gösteriyor yani. Mekanikler bize gösterilirken, aynı zamanda geliştiriciler tarafından da anlatılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer 4 dakika uzunluğundaki bu sizlerle paylaşmış olduğumuz videonun oynanış açısından ilk parça olduğunu düşünürsek, tahminen 2 veya 3 bölüm daha göreceğiz demektir en az. Bu da, oyunun çıkışına 1 ay kalana kadar aralıklarla oyunu karşımıza çıkarma potansiyeli sunuyor Ubisoft ekibine. Peki, Assassin’s Creed Odyssey’in böylesine detaylıca tanıtılması ve defalarca gösterilmesinden şikayetçi miyiz? Asla. Biz, en iyisi sizleri video ile baş başa bırakalım.


Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.