Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alperen Balık, Editör Yazım tarihi: 10.05.2015

Gene bir başka Ubisoft takımı, Tom Clancy’s The Division’ın oluşturulmasına yardım etmek için Massive Entertainment’a katıldı. Oyun ilk olarak E3 2013’te duyuruldu, ama o zamandan beri sayısız ertelenme yaşadı. Bunun yanında takıma bir sürü kişi eklendi. İlk olarak Ubisoft Montreal’le Far Cry 4 üzerinde çalışan Red Storm, ardından Grow Home ve The Crew’ı geliştiren Ubisoft Reflections ekibe katıldı. Şimdi ise Assassin’s Creed oyunlarının başlıca çoklu oyuncu kısımlarını geliştiren Ubisoft Annecy ekibe katıldı.

tom clancy's the division

Uluslararası takımların tek oyun üzerinde çalışması Ubisoft için yeni bir şey sayılmaz. Assassin’s Creed Revelations geliştirilirken Ubisoft Annecy, Ubisoft Massive, Ubisoft Quebec, Ubisoft Singapore, Ubisoft Romania, ve Ubisoft Kiev (PC versiyonu için), hepsi Ubisoft Monteal’e yardım etti. Ancak The Division’ın  gerçekleşen çoğu ertelemesini göz önüne aldığımızda, umarız yeni katılan takımlar oyunu geliştirilmesini hızlandırırlar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.