Ubisoft, Amazon Kanada üzerinde Splinter Cell 2018 isimli bir oyun listeledi

Ubisoft, Amazon Kanada üzerinde Splinter Cell 2018 isimli bir oyun listeledi

Bizce, en geç 2020 senesinde bu oyun piyasada olacak.

Ubisoft sadece kendi internet sitesi üzerinde veya diğer Steam ve PlayStation Store gibi platformlar üzerinde satış yapmıyor. Ekibin resmi bir Amazon hesabı da bulunuyor ve bu hesap üzerinden oyunlar resmi olarak satılabiliyor. İşte bugün çok ilginç bir olay yaşandı. Ubisoft, Amazon Kanada üzerinde Splinter Cell 2018 isimli bir oyunu listeledi. Ayrıca bu listelemenin detaylarında, oyunun E3 2018 sırasında gösterileceğine dair bazı ipuçları da bulunuyordu. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu listelemeye hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz. Listelemenin görseli ardından konuya daha da detaylı bir şekilde değineceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Amazon Kanada üzerinde Splinter Cell 2018 isimli bir oyun listeledi

Öncelikle şunu belirtelim, haberimizi yazdığım bu anlarda, Splinter Cell 2018 listelemesi hala Amazon Kanada üzerinde aktif bir şekilde görünüyor. Eğer dilerseniz sizler de buraya tıklayarak, bahsettiğimiz listelemeye göz atabilirsiniz. Her neyse, ne yazık ki bu listeleme üzerinde herhangi bir detay bulunmuyor. Oyuna ait bir metin parçası, görsel veya video yok yani. Sadece listelemenin model numarasında E3TomClancy’sSplinterCell2018 yazıyor. Bu tabii ki bir model numarası değil ama bu yazıya bakınca, yeni Tom Clancy’s Splinter Cell oyununun E3 2018 sırasında duyurulabileceğini anlıyoruz.

Gerçekten E3 2018 sırasında bir Splinter Cell 2018 duyurusu gelir mi?

Açıkçası, eğer bu sene Ubisoft ekibi, bu oyunu duyurursa hiç şaşırmayacağız. Neden mi? Çünkü, öncelikle 2016 senesi içerisinde oldukça güvenilir bir kaynak, Ubisoft ekibinin bu markaya ait yeni bir video oyunu geliştirdiğini sızdırmıştı. Tüm bu sızdırmalar ardından, yine 2016 senesinde bahsi geçen ekip, Splinter Cell isminin, isim haklarını yenilemişti. Bu da, bizlere serinin hala aktif olduğunu, hatta bu ad ile bir video oyununun geliştiriliyor bile olduğunu işaret ediyordu. Bu konudaki en iyi örnekler de zaten God of War ve Spider-Man sanıyorum ki. Her neyse, en büyük haber de 2017 senesinde direkt olarak Ubisoft ekibinden gelmişti tabii.

Şirketin patronu, yaptığı yeni bir açıklamada, son birkaç senedir tüm geliştirici ekiplerin, yeni bir Splinter Cell projesi oluşturmaya çalıştığını belirtmişti. Bu proje, henüz tasarım aşamasında idi. Yani, geliştirici ekipler, şirketin patronuna, “Yeni oyun böyle olmalı, şu şekilde sunulmalı, bunları içermeli.” şeklinde sunumlar yapıyordu. Anlaşılan o ki, yapılan sunumlardan bir tanesi kabul edilmiş ve geliştirilme sürecine tam gaz başlanmış. Aksi taktirde resmi bir hesapta nasıl böyle bir oyun listelenir ki? Bize soracak olursanız, bu oyun kesinlikle E3 2018 sırasında duyurulacak ve en geç 2020 senesinde çıkışını gerçekleştirecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's Splinter Cell 2018
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.