Ubisoft, 2018 yılı içerisinde çıkacak bir oyunda Türkçe dil desteği verebilir

Ubisoft, 2018 yılı içerisinde çıkacak bir oyunda Türkçe dil desteği verebilir

Elde bir sürü seçenek var. Acaba hangisi?

Uzun bir süredir aramızda olan ve biz oyunculara hem güzel anlar, hem de büyük hayal kırıklıkları yaşatmış olan Ubisoft ekibi, anlaşılan Türk oyuncu kitlesindeki potansiyelin yavaş yavaş farkına varmaya başlamış. Zira bir söylentiye göre, şirketin 2018 yılı içerisinde biz oyuncuların huzuruna sunacağı yapımlardan biri, Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkabilir. Bildiğiniz üzere ekip, daha önceden Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’e de bizim dilimizin desteğini eklemişti. Şimdi ise, yepyeni bir oyunda, oyunun çıkışı ile birlikte oyun içerisinde bulunacak olan bir dil desteği söz konusu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, 2018 yılı içerisinde çıkacak bir oyunda Türkçe dil desteği verebilir

Ubisoft, Türkçe dil desteği ile Türk oyuncularını da benimsemeye başladığını gösteriyor

Açıkçası, 2018 yılı içerisinde çıkacak oyunlardan hangisinin Türkçe dil desteği bulunduracağını bilemiyoruz. Listeye şöyle bir göz attığımızda karşımıza bir sürü yapım çıkıyor. Başta Assassin’s Creed Odyssey olmak üzere, Just Dance 2019, Transference, Starlink: Battle of Atlas gibi oyunlar mevcut. Ubisoft ekibi ise, bu oyunlardan bir tanesini bizlere dilimizin desteği ile birlikte sunacak.

Şöyle bir tahminde bulunmak gerekirse, Türkçe dil desteği ile bizlere sunulacak olan yapımın Assassin’s Creed Odyssey olduğunu söyleyebiliriz. Bu tahminimizi nereden çıkardığımızı sorarsanız, oyunun bu liste içerisinde ülkemizde en çok beklenen yapım olması nedenini ileri sürebiliriz. Bu açıdan baktığımızda fazlasıyla mantıklı görünüyor. Şimdi, geriye 2 adet soru kaldı. Ubisoft Türkçe dil desteği getirecek mi? Getirecekse, hangi oyuna getirecek? Umarız ki, ilerleyen süreç içerisinde bu sorumuza da bir yanıt getirilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.