Twitch Prime aboneleri ücretsiz Deadmau5 PUBG sandığı alabiliyor

Twitch Prime aboneleri ücretsiz Deadmau5 PUBG sandığı alabiliyor

Üstelik 30 günlük deneme sürenizi kullanmadıysanız bu fırsattan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Sanhok haritasının yanında yeni bir silah ve taşıt getireceğini duyuran PUBG Corp., Twitch Prime aboneleri için tek günlük bir fırsat getirdi. Elektronik müzik camiasının tanınan ismi Deadmau5 temalı bir sandık, Twitch Prime aboneleri için erişilebilir durumda. Sandığın içerisinden Deadmau5’un ikon haline gelmiş simgesini içeren tişört, kot pantolon, kulaklık ve şapka bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Twitch Prime aboneleri ücretsiz Deadmau5 PUBG sandığı alabiliyor

Twitch Prime aboneleri, ücretsiz Deadmau5 PUBG sandığı alabiliyor

Bu sandıklar 16 Temmuz 2018’de başlayan Amazon Prime Day’in şerefine getirildi. Amazon Prime Day ise, Amazon’un kendi sitesinde satılan bir çok ürünün etiket fiyatının düşürüldüğü özel indirim günü. Fakat bu indirimlerden sadece Amazon Prime üyeleri faydalanabiliyor. Buna rağmen yine de yüksek derecede indirimler mevcut. Ayda 12,99 dolara satılan hizmet sadece özel indirimler sağlamıyor. Twitch ile bağlı sistemleri sayesinde bir çok oyuncuya özel içerikler de dağıtıyor.

Smite’a oyun içi para ve kostüm, Fortnite’a dans getiren Twitch Prime, bu indirim şölenine özel olarak PUBG için Deadmau5 temalı bir sandık dağıtıyor. Sandığın sunduğu içerikler estetik olarak hiç fena değiller. Eğer Amazon’daki indirimlerden ve bu sandıktan yararlanmak istiyorsanız ücret ödemeden 30 günlük deneme sürenizi kullanabilirsiniz. Amazon hesabınızla giriş yapıp, “Ücretsiz deneme sürümünü aktifleştirmek istiyorum.” demeniz yeterli olacaktır.

Bu eşyaları istiyorsanız elinizi bırak çabuk tutmanızı tavsiye ederiz çünkü bu özel tasarım tişört, kulaklık, ceket gibi eşyaların bulunduğu özel sandık sadece bir gün boyunca Twitch Prime aboneleri için elde edilebilir olacak. Sandığı almak için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Ücretle veya ücretsiz deneme sürümüyle üyeliğinizin başladığına emin olduktan sonra PUBG hesabınızla Twitch hesabınızı birbirine bağlayın. Ardından Amazon’a girip Prime sekmesinden tek tuşla eşyalarınızı alın. Sandığınız envanterinize eklenmiş olacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Amazon’un neden Deadmau5 ile alakalı bir kampanya yaptığını ya da neden onun temasına uygun özel eşyalar tasarladığını merak ediyor olabilirsiniz. Siz denk gelmemiş olabilirsiniz fakat elektrik müziğin duayeni çok sık canlı yayın yapıyor. Bazen oyun oynarken, bazen de müzikleri üzerinde uğraşırken kendisini izleyebilirsiniz. Elbette, sık sık PUBG oynaması da bu kampanyanın yapılmasında önayak olmuştur.


PUBG  Satın al
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.