Twitch yayıncısı, veteriner iken bilinçli olarak köpekleri öldürdüğünü itiraf etti

Twitch yayıncısı, veteriner iken bilinçli olarak köpekleri öldürdüğünü itiraf etti

Kendisinin kanalı ise herhangi bir ceza yemedi.

Twitch platformunun iyisi de var, kötüsü de var ama genelde kötüsü var. Bugün de kötülerinden bir tanesinin örneğini vereceğiz size, çünkü insanlık dışı bir olay yaşandı. Twitch üzerinde genelde IRL canlı yayınları yapan Aqualadora, geçtiğimiz gün oldukça kan dondurucu bir şey itiraf etti. Bu itiraf tabii ki canlı yayıncının takipçilerine yapılmış, özür dolu veya pişmanlık dolu bir itiraf değildi. Aqualadora, konuk olduğu bir IRL yayınında, veteriner olarak çalışırken bilinçli olarak köpekleri öldürdüğünü itiraf etti. Bunun sebebi olarak da, köpeklerden hoşlanmadığını söyledi. Tüm bunlar Dion Anderson, PaperBatVG, tarafından rapor edildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Twitch yayıncısı, veteriner iken bilinçli olarak köpekleri öldürdüğünü itiraf etti

Aqualadora böyle bir şeyi gayet rahat ve komik bir şekilde itiraf edince, kendisinin Twitch kanalı da kapanmıştır diye düşünebilirsiniz. Çünkü bu yaşanan mevzu, insanlık dışı bir şey ama kendisinin Twitch kanalına hiçbir şey olmadı henüz. Gayet sağlıklı, gayet yaşayan bir kanalı var kendisinin. Buna karşılık olarak, yayıncı tabii ki herhangi bir açıklama yapmadan durmadı. Kendisi Twitter üzerinden 9 saat önce bir açıklama yaptı ama öncelikle bahsettiğimiz anlara bir göz atmanızı istiyoruz. Hemen aşağıdaki Twitter gönderisinden itiraf anlarını görebilirsiniz.

Şimdi dilerseniz Aqualadora tarafından yapılan açıklamadan bahsedelim. Bu açıklamada kendisi, bunun sadece bir şaka olduğunu söylüyor. Hatta, “Bu topluluk bir troll gördüğünde onu tanıyabileceğini düşünürdünüz.” tarzında bir şey demekte. Yani, kendisi bahsi geçen açıklamalarının sadece bir şaka olduğunu ve kimsenin bunu anlamadığını ima etmeye çalışıyor. Açıkçası buna inanmamız için 70-80 civarı IQ kaybetmemiz gerekiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.