Menü
https://leadergamer.com.tr/no-mans-sky-atlas-rises-coklu-oyuncu/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds , Twitch 11 Ağustos 2017 17:19

Ünlü Twitch yayıncısı Destiny, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan banlandı

Demek ki her açıktan faydalanmamak gerekiyormuş.


PlayerUnknown’s Battlegrounds‘a yeni gelen birinci şahıs bakış açısı, beraberinde birçok hatayı ve açığı da getirdi. Twitch üzerinde 200.000‘e yakın takipçisi olan Destiny isimli yayıncı, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu yayında gülerek, “Banlanacağım.” demişti, öyle de oldu. Çünkü, her ne kadar videoda öyle görünmese de, insanların büyük kısmı binaların içerisindeydi ve bu görsel hata sebebiyle Destiny sürdüğü cip ile karşılaştığı bütün oyuncuları ezip geçti.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Rehberi: Hangi mermiler, hangi silahlar için? Twitch Destiny

Yayın esnasında olanları haberimizin sonundaki videoda görebilirsiniz. Videodan da anlaşılabileceği üzere, Twitch yayıncısı PlayerUnknown’s Battlegrounds‘daki açıktan faydalanarak insanları yerle bir etti. Bu sebeple de oyundan banlandı doğal olarak. Fakat, eğer yayıncının hayranıysanız, iyi bir haberimiz var. Destiny‘nin başına gelen sınırsız bir ban değildi, geçiciydi. Yani, yakın bir zamanda PlayerUnknown’s Battlegrounds yayınlarına devam edecektir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör