Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun mağazası Voidu geliyor!

Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun mağazası Voidu geliyor!

En popüler, en güzel oyunlar; uygun fiyatlar ve büyük indirimler ile birlikte Voidu'da satışa çıkıyor.

Türkiye’de dijital oyun satışları her geçen gün artarken, buna bağlı olarak dijital oyun satışı yapan platformlar da artıyor. Bugün ise bu platformlar arasına yeni bir isim katıldı. Dijital oyun platformları konusunda oldukça deneyimli bir ekip tarafından oluşturulan Voidu artık Türk oyuncular için en popüler, en güzel oyunları; uygun fiyatlar ve büyük indirimler ile birlikte satışa çıkartıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ekran Alıntısı

Henüz beta sürecinde olan Voidu, Steam ve uPlay gibi platformlardan çok daha ucuza sattığı oyunlar ile ön plana çıkıyor. Mesela şu sıralar Voiduda Far Cry 4, The Crew, Middle-earth: Shadow of Mordor – GOTY Edition, Evolve, Escape Dead Island, Resident Evil Revelations 2 – Box Set, Assassin’s Creed Rogue, Assassin’s Creed Unity ve Grand Theft Auto V oyunları oldukça güzel indirimler ile satışta.

SSL Secure Connetion güvenlik sistemi ile birlikte Master Card veya Visa kartlarınız ile ödeme yapabildiğiniz Voidu’da Turkcell, Avea ve Vodafone için mobil ödeme seçenekleri de bulunuyor. Sadece PC platformuna hizmet veren ve henüz beta sürecinde bulunan Voidu’yu takip etmek isterseniz, markanın Facebook, Twitter veya YouTube gibi sosyal medya kanallarını da takibe alabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.