Türkiye topraklarında geçen Anadolu isimli yeni oyunla tanışın

Türkiye topraklarında geçen Anadolu isimli yeni oyunla tanışın

Kıyamet sonrasında geçen zor şartlar ile karşılaşacağız.

Türkiye topraklarında geçen hayatta kalma oyunu ister miydiniz? Bu sorumuza cevabınız evet olduysa, tam olarak Türkiye topraklarında geçen hayatta kalma oyunu olan Anadolu ile tanıştıralım sizleri. Bu haberimize konu olan yapım, gerçek bir hayatta kalma oyunu olması hedeflenerek geliştirilmekte olan bir yapım. Sarmal Entertainment tarafından geliştirilmekte olan bu yapımdan detaylıca bahsedelim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anadolu, bizleri Türkiye topraklarında hayatta kalma çabası ile baş başa bırakıyor

Ekip, “Anadolu nedir?” sorusuna, “Anadolu’nun kıyamet sonrası dünyasına hoş geldiniz. Türkiye’de geçen Anadolu, birinci şahıs nişancı, sandbox hayatta kalma oyunudur. Bu oyun, topluluklar oluşturmaya, muhalif gruplarla karşı karşıya kalmaya ve Türkiye’nin eşsiz topografyasını keşfetmeye odaklanmıştır. Sert topraklarına yalnız bir kurt olarak katlanmayı seçebilir veya içinden geçerek hayatta kalan arkadaşlarınızla ilişkiler kurabilirsiniz. Cephaneliğinizi inşa etmek için silah ve ekipman arayın, bir sonraki görevi bulmak için İpek Yolu boyunca köyden köye seyahat edin ya da eski harabeleri ve yağmalanmış köyleri gelişen topluluklara dönüştürmek için hayatta kalan diğer kişilerle birlikte çalışın. Toplumu yeniden mi inşa edeceksiniz yoksa sadece yanmasını mı izleyeceksiniz? Anadolu’da seçim sizin.” şeklinde cevap veriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Henüz hala geliştirilme aşamasında bulunan Anadolu için bu haberimizde, oyunda yer alan sistemleri gösteren videolar da yer alıyor. Bir tanesi, haberimizin en başlarında sizleri bekliyor. İlk video, kablosuz bir bağlantıya bağlanmaya çalışmayı gösteriyor. Hemen aşağıda yer alan videoda ise morfin üretimi ile ilgili olan bir video yer alıyor. Tabii, oyundaki sistemler ve özellikler bu kadardan ibaret değil. Ayrıca, bu haberimizde yer alan bir başka video da tek el ile şarjör değiştirme sistemini gösteriyor.

Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Anadolu’da keşif önemli bir unsur olarak yer alıyor. Keşif yaptıktan sonra kendi üssünüzü kurmanız önemli bir adım olacaktır. Tabii, bunun için de yine keşif çok önemli bir durumda oluyor çünkü keşif yapmadan, üssünüzü yapacak malzemeye sahip olmuyorsunuz. Erzak, malzeme gibi şeyler toplamak için ise baskınlar yapabilirsiniz. Baskın için de, ekipman açısından dolu dolu olmanız büyük bir şart.

Anadolu, 2 yıldır geliştirilmekte olan bir yapım

Eğer şimdiye kadar bahsettiğimiz özellikler hoşunuza gittiyse, Anadolu’nun 2 yıldır geliştirilmekte olan bir yapım olduğundan da bahsedelim. Geliştirilme esnasında destek de toplamakta olan ekip, 40.000 doların üzerinde destek toplamayı başardı. Kickstarter benzeri bir sistemle destek toplamakta olan ekip, desteklere göre artılar sunuyor. Anadolu isimli bu yapıma destek olmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfa aracılığıyla destek olabilirsiniz.

Şimdilik, oyunun tam olarak nasıl bir şey olacağını söylemek mümkün değil. Fakat yakın bir zamanda Kapalı Beta kapılarını birtakım oyunculara açacak. O esnada bizim de deneme şansımız olursa, elimizden geldiğince sizlere oyunun ne sunduğunu, ne sunabileceğini ve her türlü olabilecek detaydan da bahsedebiliriz. Şimdilik beklemedeyiz.


Anadolu
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.