Turkcell’de 10 gün boyunca 4G maratonu

Turkcell’de 10 gün boyunca 4G maratonu

Geleceğin hızı 4G, Turkcell ile deneyimlenecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, geleceğin teknolojilerini müşterileri ile buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Temmuz ayında Türkiye’nin en hızlı mobil internet hız gösterimini gerçekleştiren Turkcell, bu kez dördüncü nesil mobil iletişim 4G hizmetlerini müşterilerinin deneyimine açtı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bülent Elönü - flagshipTurkcell müşterileri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun verdiği izin çerçevesinde 4-13 Ekim tarihleri arasında Turkcell’in Beyoğlu-İstiklâl Caddesi’nde bulunan Pera Flagship Mağazasında 4G’yi deneme fırsatı bulacak. 150 Mbps’e varan Long Term Evolution  ve 300 Mbps’e varan LTE-Advanced hızları,  Türkiye’de ilk kez son kullanıcının deneyimine açılacak.

Turkcell, tüm teknoloji meraklılarına, 300 Mbps’e varan mobil internet hızını deneyimleme fırsatı sunuyor. Geleceğin mobil internet hızını bugünden test etmek isteyenler, 4-13 Ekim tarihleri arasında, LTE-Advanced teknolojisi ile donatılan Beyoğlu-İstiklâl Caddesi üzerindeki Turkcell Pera Flagship mağazasını ziyaret ederek 4G hızında film indirme ve internet üzerinden oyun oynama fırsatı bulabilirler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.