Turkcell, teknoloji zirvesi’ni başkent’e taşıdı

Turkcell, teknoloji zirvesi’ni başkent’e taşıdı

Son üç yıldır İstanbul’da yaklaşık 9 bin izleyicinin katılımıyla gerçekleşen “Turkcell Teknoloji Zirvesi”, bu kez başkent Ankara’daydı.

Kamu kurumlarından ve özel sektörden yöneticileri buluşturan etkinlikte, mobil ve sabit teknolojilerin beraberinde getirdiği dönüşüm ve fırsatlar ana tema oldu. Tüm gün süren zirvenin sonunda “Turkcell Teknoloji Ödülleri” sahiplerini buldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Turkcell, teknoloji zirvesi’ni başkent’e taşıdıTürkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Ankara’da kamu kurumlarını ve iş dünyasının önde gelen isimlerini “Turkcell Teknoloji Zirvesi”nde buluşturdu. Zirvenin ev sahipliğini yapan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, açılış konuşmasında Ankara’da bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Zirvenin odağında, teknoloji ve mobilitenin hüküm sürdüğü yeni dünyada teknolojik dönüşüm vardı.

Tüm gün süren paralel oturumların ardından gerçekleşen törenle, iletişim teknolojilerini işlerine entegre ederek fark yaratan kurum ve şirketlere Turkcell Teknoloji Ödülleri verildi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.