Türkiye

Türk oyun şirketi Lokum Games’ten lokum gibi 3 mobil oyun!

Türk oyun şirketi Lokum Games’ten lokum gibi 3 mobil oyun!

Aç Gitsin, Kelime Yağmuru ve Araba Manya!

Türk oyun sektöründe tamamı yerli yapım olan MMOFPS oyunu Zula ile Android tabletler ve Facebook üzerinden oynanabilen 3D bilardo oyunu Pool Elite ile öne çıkan Lokum Games, IZE Gaming’in geliştirdiği 3 adet yeni yerli mobil oyununu yayınladı: Aç Gitsin, Kelime Yağmuru ve Araba Manya!

AcGitsin

Türkiye’nin en yeni ve en heyecanlı yarışma oyunu Aç Gitsin, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yeni alışkanlığınız olacak. Aç Gitsin, 7’den 70’e tüm yaş gruplarını saran en heyecanlı yarışma oyunu olarak eğlenceli bir deneyim sunuyor. Yaklaşık 5 dakika süren çekişmeli karşılaşmaların yaşandığı Aç Gitsin’de oyuncular, dünyanın en güzel şehirlerinde sırayla kutuları açarak şehirde liderliği hedefliyor.

KelimeYagmuru

Eğlenirken aynı zamanda beyninizi formda tutmak ister miydiniz? Kelime Yağmuru oynarken görsel algınızı, beyninizin hareket takip yeteneğini ve reflekslerinizi geliştirirken, sonsuz modda kendinizle ve çok oyunculu modda başkalarıyla yarışabileceksiniz. Kelime Yağmuru’nu oynamak yaş sınırı ve üstün oyun bilgisi gerektirmediği için kısa sürede ailenizin favorisi olacak.

ArabaManya

Araba Manya’da hedef, zorlu dağların ve dik yokuşların bulunduğu birbirinden farklı bölümlerde refleksini kullanarak yıldızları toplamak. Bu heyecanlı yolculukta farklı çeşitte arabaları kullanabilir, tek kişilik puan modunda kendinle yarışabilir veya çok oyunculu modda rakiplerini geçebilirsin. Çılgın sürüş deneyimine hazırlanırken kemerinizi bağlamayı unutmayın!

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın