Trials of the Blood Dragon’ı bedava oynamak ister misiniz?

Trials of the Blood Dragon’ı bedava oynamak ister misiniz?

O zaman sizi yazımıza alalım.

Trials of the Blood Dragon, Far Cry 3: Blood Dragon evreninde geçen bir Trials oyunu. Bilmeyenler için kısaca hatırlatalım. Trials oyunlarında genellikle, size verilen parkurları motokros motorunuzla geçmeye çalışıyorsunuz. İşte bu serinin son oyunu Trials of the Blood Dragon bedava dağıtılacak ama, öncesinde ödememiz gereken başka bir bedel var. Bakalım o bedel neymiş?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

trialsbd

Trials serisi aslında çok eğlenceli olmasına rağmen, piyasada kendine çok yer bulamamış bir seri. Belki kitlesi küçük ama, bu kitle seriye oldukça sadık. Ubisoft da, hem bu kitleye bir güzellik olsun, hem de oyuncu sayısı biraz daha yükselsin diye düşünmüş olacak ki oyunu bedava dağıtmaya karar vermiş. Oyuna bedava erişmemiz için yapmamız gereken tek şey ise 22 Temmuz 2016’da yayımlanacak demoyu, Ubisoft’un uygulaması Uplay üzerinden indirip 15 veya daha az hata ile bitirmek.

Demo bile olsa, bir Trials oyununu 15 hata veya daha azıyla bitirmek o kadar kolay bir iş değil. Ancak; Ubisoft’un son dönem giriştiği oyun dağıtma çılgınlığını göz önünde bulundurarak, demoyu bitirmenin çok zor olmayacağını düşünmüyoruz. Gerekli olan tek şey; bolca pratik yapmak ve biraz sabır. 

Bu fırsatı değerlendirin ve Trials gibi eğlenceli bir oyunu kaçırmayın. Üstelik bu oyunda, serinin zaten yüksek olan mizah seviyesi daha da abartılmış. Bunu sadece yayımlanan fragmandan bile anlamak mümkün. Trials of the Blood Dragon tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.