Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Bora Eren, Editör Yazım tarihi: 11.10.2015

Yaz aylarının son günlerinde oyuncularla buluşan Call of Duty: Black Ops III‘ün betasından sonra Treyarch, oyunculardan gelen geri bildirimleri göz önünde bulundurarak bazı düzenlemelere gitmiş. Beta testinden sonra oyunun PC sürümünde yapılan değişikleri kısa bir liste şeklinde paylaşan Treyarch, anlaşılan o ki seride ilk defa yapılan beta testinin nimetlerini toplama konusunda oldukça özenli davranıyor. İşte Treyarch‘ın topluluk sayfasında yayımladığı listede değinilen noktalar:

  • Oyunun beta versiyonundaki optimizasyonun tam olarak tamamlanmamış olduğunu ve oyunun tam sürümündeki optimizasyonun daha iyi olacağını belirten Treyarch, bunun yanı sıra yazılım partnerleriyle de optimize edilmiş sürücüler için hazırlık yaptıklarının da altını çizmiş.
  • Oyuncuların yaptıkları geri dönüşlerinde de belirttiği; oyun esnasında farede yaşanan gecikme problemi, çözülmüş.
  • Bazı ağ ayarlarına sahip oyuncuların karşılaştıkları online servislere bağlanma problemi, gönderilen raporlar sayesinde çözüme kavuşmuş.
  • Beta testi esnasında oyuncuların rapor ettiği bazı çökmeler, donmalar ve bunlar gibi bir çok bug düzeltilmiş.

Treyarch‘in paylaştığı gönderinin tamamına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Black-Ops-3_SP_Provocation_WM

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.