Transference, hikaye tabanlı yeni Ubisoft korku oyunu olarak tanıtıldı

Transference, hikaye tabanlı yeni Ubisoft korku oyunu olarak tanıtıldı

Elijah Wood'u oyun dünyasında göreceğimiz kimin aklına gelirdi?

Ubisoft tarafından hikaye tabanlı korku oyunu olarak nitelendirilen Transference, E3 2018 sırasında bir tanıtım videosu ile birlikte bizlere sunuldu. Ubisoft’un daha önce etkili olduğunu görmediğimiz türlere açılıyor olması, oyun çeşitliliği açısından bir hayli olumlu olacaktır. Oyun hakkında ilgi çekici olarak nitelendirilebilecek bir diğer bilgi ise, Elijah Wood ortaklığı ile yapılıyor olması.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft ve SpectreVision ortaklığı ile geliştirilen Transference, ailesinin simülasyonunu ağa yükleyen bir bilim adamı ile başlıyor. Ailesinin verilerinin bozulması ile ortaya çıkan sıkıntılar, karakterimizin kaçmasına sebep olacak noktaya kadar ilerliyor. Hikaye ilerleyişi ve atmosfer tasarımı ile oldukça ilginç bir oyun olacak gibi duran Transference, sanal gerçeklik cihazlarında da oynanabilecek.

Elijah Wood’un şirketi olan SpectreVision ortaklığı ile geliştirilen oyun, ünlü aktörün olay örgüsü yetenekleri ile şekillenecektir. Aslına bakarsanız oyunun E3 2018 sırasındaki tanıtımının da Elijah Wood tarafından gerçekleştirildiğini söylemeden geçmek istemiyoruz. Korku oyunu türünde senaryo yönünden başarılı oyun görmek zor olduğundan, oyuna dair beklentiler yüksek olacaktır diye düşünüyoruz.

Ubisoft, yeni korku oyunu Transference ile nasıl bir deneyim sunacak?

Hemen yukarıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosu incelendiğinde, oldukça etkileyici bir atmosferin bizleri beklediğini görebiliyoruz. Bunun üzerine oyunun PSVR, Oculus Rift ve HTC Vive sanal gerçeklik cihazlarını destekleyeceğinin duyurulması da eklendiğinde tam bir korku deneyimi ile karşı karşıya kalmamız mümkün. Oyunun ne kadar başarılı olacağını tabii ki oynanış mekanikleri ve olay örgüsünün yapısı belirleyecektir. Tüm bunları öğrenebilmek için ise bu yılın sonbahar aylarına kadar beklememiz gerekiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.