Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Aslı Hürüze Arı, Editör Yazım tarihi: 07.06.2021

SEGA, World of Khorne’a adanmış Total War WARHAMMER 3 için yeni bir oyun motoru içi fragmanı paylaşıldı. Bu fragman, Total War WARHAMMER 3 için yeni oyun motoru içi grafikleri bulunduruyor. Oyun motoru içi yayımlanan fragman, bizlere oyunun nasıl görüneceğine dair fikirler verebiliyor. Yayımlanan bu oyun motoru içi fragmanında grafikler gerçekten kaliteli, hikayeyse çok sürükleyecek gibi görünüyor. Çok beklenen bu oyun, 2021’de piyasaya çıkarılacak. Oyun şu anda ise Steam ve Epic Games Store’da 345,00 TL’den ön siparişte.

Total War WARHAMMER 3 oyun motoru içi fragman oyunu bekleyenleri daha da heyecanlandırdı

Total War WARHAMMER 3’te yaptığınız her seçim, gerçekliği sarsan çatışmayı şekillendirecek. Seçimlerinizin oyunun ilerleyişini etkileyen bu oyunda, iblislerin istila ettiği Kaos Diyarı’na doğru yolcuklar gerçekleşecek. Bu yolda ya iblislerinizi fethedecek ya da onları komuta edebileceksiniz. Ayrıca oyuncular, Total War WARHAMMER üçlemesinin bu destansı zirvesinde henüz görülmemiş bir ölçekte stratejiyi  deneyimleyecekler.

World of Warhammer Fantasy Battles’tan ikonik yeni ırkları içeren oyun, oyunculara serinin gördüğü en çeşitli efsanevi kahramanları, devasa canavarları, uçan yaratıkları ve büyülü güçlerle savaşma fırsatı sunuyor. Oyuncular ayrıca yeni bir büyük mücadeleye girişecekler. Girişilen bu yeni mücadelede, oyuncular hep bir yarış içinde olacak. Oyunun bitimiyle yapım şirketi, kâbus gibi Kaos Diyarı’nda, benzersiz bir yolculuk yaşamalarını hissettirmeye çalışıyor ve bu yolculuğu hissettirmeye oyunculara vaat ediyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.