Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 14.03.2021

Creative Assembly, 18 Mart 2021 tarihinden itibaren Total War Warhammer 2 için karanlık elf grubuna, yeni bir efsanevi lordun bedava olarak geleceğini duyurdu. Elimizdeki bilgilere göre Beastlord Rakarth of Karond Kar, etrafı düşmanlarla çevrildiğinde zırh gücünü arttırabilecek. Ayrıca, böyle bir durumda kaldığında Whip of Agony sayesinde düşmanların özelliklerini pasifleştirebilecek. Beastlord Rakarth of Karond Kar, düşmanların korku ve terör özelliklerini bir süre için geçersiz kılacak.

Total War Warhammer 2 bedava

Total War Warhammer 2 için bedava gelecek ek paket bu hafta oyuncularla buluşuyor

Beastlord Rakarth of Karond Kar, üç adet binek aracına sahip olacak. Bunlar; kırbaçlı savaş aracı, mantikor ve Bracchus adında siyah bir ejderha olacak. Şimdilik, Beastlord Rakarth of Karond Kar ile ilgili elimizdeki bilgiler bu kadar. Tüm bunların yanında, Beastlord Rakarth of Karond Kar’a ait bir de görsel paylaşıldı. Görselden gördüğümüz kadarıyla, lordun elinde uzun bir kırbaç var ve yanındaki ekip de bir hayli sağlam yaratıklardan oluşuyor.

Total War Warhammer 2, Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayımlanan sıra tabanlı bir strateji ve gerçek zamanlı bir taktik oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Oyun, Total War serisinin bir parçası ve 2016 yılında gelen Total War Warhammer’ın devamı niteliğindedir. BAFTA Game Awards ve  The Game Awards for Best Sim/Strategy Game ödüllerine aday olmuştur. Steam üzerindeki kullanıcı incelemelerinde Son Derece Pozitif derecelendirmesine layık görülmüştür.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.