Türkiye

Toshiba, CES’te Yeni Ürünleriyle Nefes Kesiyor

Toshiba, CES’te Yeni Ürünleriyle Nefes Kesiyor

Toshiba, CES 2013’te yaşam ve eğlence kalitenizi artıracak geniş bir yelpazede etkileyici, güvenli, yeni akıllı evbulut-tabanlı çözümlerini duyuruyor.

Yeniliklere hazır olun!Toshiba, CES2013’te yeni Ultra HD 4k TV’sini sunuyor: Toshiba L9300 serisi. 4KTV, mevcut 1080p TV lerden 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip. Böylece içerikşu ana kadar izlediğiniz HD TV’lerden alıştığınızın çok ötesinde net ve parlak.Toshiba, ultra-ince çerçeveli şık metal tasarımlı 4K TV modelini 39, 50, 58, 65ve 84 inçebatlarında pazara sunmayı hedefliyor.

ToshibaUltraHDTV

Toshiba’nın CEVO 4K quad ve dual coreişlemcisi hem ultra-yüksek çözünürlüklü video hem de içerik görüntüsününiyileştirilmesine yardımcı olurken, Toshiba ClearScan 240Hz yenileme hızı ilede daha hızlı videolar sağlanıyor.  1080p görüntü, Ultra HD seviyesine yükseltilirve iyileştirilirken, Toshiba 2 ekstra çekirdekli quad core işlemci kullanıyor (Quad + Dual Core işlemci).

Toshiba’dan Yeni Akıllı Saat
Toshiba sağlığınıza önem veriyor…1.7’’ renkliOLED ekranlı ve akıllı telefon özellikli yeni saati ile e-mailleriniz,çağrılarınız ve mesajlarınızı yönetebilir, aynı zamanda nabzınızı ölçüp kayıtaltına alabilir veya sağlık verilerinizi kaydedebilirsiniz. Üstelik güvenlikiçin üzerinde parmak izi okuyucusu da mevcut.

Toshiba yeni LED TV modelleri — L2300, L7300,L4300 serilerini de fuarda görücüye çıkardı. Yeni serilerdeki Cloud TV, içeriğedaha kolay erişim, mobil aygıt interaktivitesi ve akıllı fonksiyonların servertabanlı yükseltilebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Toshiba yeni ev bulutsistemi ( Cloud home ) ile evdeki cihazları tv, bilgisayar ve hattabuzdolabındaki ekrandan yönetebilirsiniz.

Toshiba’nın Hybrid Ultrabook + Tablet modeliU920t beraberinde dünyanın ilk 1 TB Hybrid HDD’li ürünü 3D özellikli QosmioX870 sergilenirken, Server erişimli Cloud TV, Wi-Fi/Miracast özellikleri, 3D ve4K yükseltme özellikli yeni Blu-ray DVD’ler diğer ilgi çeken ürünleri arasındayer aldı.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın