Toshiba, CES’te Yeni Ürünleriyle Nefes Kesiyor

Toshiba, CES’te Yeni Ürünleriyle Nefes Kesiyor

Toshiba, CES 2013’te yaşam ve eğlence kalitenizi artıracak geniş bir yelpazede etkileyici, güvenli, yeni akıllı evbulut-tabanlı çözümlerini duyuruyor.

Yeniliklere hazır olun!Toshiba, CES2013’te yeni Ultra HD 4k TV’sini sunuyor: Toshiba L9300 serisi. 4KTV, mevcut 1080p TV lerden 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip. Böylece içerikşu ana kadar izlediğiniz HD TV’lerden alıştığınızın çok ötesinde net ve parlak.Toshiba, ultra-ince çerçeveli şık metal tasarımlı 4K TV modelini 39, 50, 58, 65ve 84 inçebatlarında pazara sunmayı hedefliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

ToshibaUltraHDTV

Toshiba’nın CEVO 4K quad ve dual coreişlemcisi hem ultra-yüksek çözünürlüklü video hem de içerik görüntüsününiyileştirilmesine yardımcı olurken, Toshiba ClearScan 240Hz yenileme hızı ilede daha hızlı videolar sağlanıyor.  1080p görüntü, Ultra HD seviyesine yükseltilirve iyileştirilirken, Toshiba 2 ekstra çekirdekli quad core işlemci kullanıyor (Quad + Dual Core işlemci).

Toshiba’dan Yeni Akıllı Saat
Toshiba sağlığınıza önem veriyor…1.7’’ renkliOLED ekranlı ve akıllı telefon özellikli yeni saati ile e-mailleriniz,çağrılarınız ve mesajlarınızı yönetebilir, aynı zamanda nabzınızı ölçüp kayıtaltına alabilir veya sağlık verilerinizi kaydedebilirsiniz. Üstelik güvenlikiçin üzerinde parmak izi okuyucusu da mevcut.

Toshiba yeni LED TV modelleri — L2300, L7300,L4300 serilerini de fuarda görücüye çıkardı. Yeni serilerdeki Cloud TV, içeriğedaha kolay erişim, mobil aygıt interaktivitesi ve akıllı fonksiyonların servertabanlı yükseltilebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Toshiba yeni ev bulutsistemi ( Cloud home ) ile evdeki cihazları tv, bilgisayar ve hattabuzdolabındaki ekrandan yönetebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Toshiba’nın Hybrid Ultrabook + Tablet modeliU920t beraberinde dünyanın ilk 1 TB Hybrid HDD’li ürünü 3D özellikli QosmioX870 sergilenirken, Server erişimli Cloud TV, Wi-Fi/Miracast özellikleri, 3D ve4K yükseltme özellikli yeni Blu-ray DVD’ler diğer ilgi çeken ürünleri arasındayer aldı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.