Torment: Tides of Numenera son hedefine de ulaştı

Torment: Tides of Numenera son hedefine de ulaştı

Kickstarter'da rekor kıran Torment: Tides of Numenera beklenen final hedefine ulaşmış durumda.

Bu ayın başlarında yer verdiğimiz haberde Torment: Tides of Numenera, daha yolun başında Kickstarter’da rekora oturmuştu. Hazır kaynaklar gelmeye devam ederken kesinti yaşamak istemeyen inXile Entertainment devam ederek, son hedefini belirledi. Ve bugün, o hedefe ulaşmış durumdalar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Torment-tides-of-numenera1 (1)Takım kendini nisan sonunda 4,5 milyon dolarlık bir rakama hazırlamıştı. Yapımcı Thomas Beekers‘ın belirttiği üzere yardımlar azalırken, 4.188.927 dolarlık bütçeye daha Paypal yatırımları eklenecek. Ekstradan bankadaki 239. 438 dolarlık bütçe ve işlenecek hesapları da işin içine katarsak Beekers, hedefe ulaşıldığını resmi olarak duyurdu.

Beekers bu hedefin Torment adına ne demek olduğundan da şu şekilde bahsetti:

Gerçekten harika adamlar olduğunuz için belirlediğimiz her hedefe ulaşıyoruz. Bu sadece oyuncu adına olan bir şey değil, daha da genişleteceğimiz fikirler ve eklemek istediğimiz içerikler adına da ufkumuz genişliyor. Çılgın fikirlerimizi kovalamak artık bizler için çok daha kolay!”

19. güncellemede belirttiğimiz gibi klasik ‘kale’ konsepti bu oyuna oturmayacak gibi olsa da bunu Ninth World’ün eşsiz mirası ve tuhaflığıyla bir şekilde bağlamak mümkün oldu.”

Yapımcıları tebrik ettikten sonra Torment: Tides of Numenera’nın buna değecek bir yapım olması için de can atıyoruz. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.