TOP 10 Free 2 Play Oyunları!

TOP 10 Free 2 Play Oyunları!

Free to Play oyunlar ne kadar iyi olabilir ki?

Sizler için hazırladığımız Top10 Free to Play oyunlarını açıklıyoruz. Öncelikle Free to Play oyunlar indirmesi ve oynaması ücretsiz olan oyunlardır. Bu oyunları Steam veya Origin üzerinden bulabilirsiniz ya da başka sitelerden. Lafı uzatmadan Top 10 oyunları açıklayalım.

1.Planetside 2

Sony Online Entertainment tarafından geliştirilmiş bu oyun daha biz oyunculara sunulmadan önce bir çok ödül aldı ve adını bizlere duyurdu. Ödül alması çok normal çünkü başında Sony Online Entertainment gibi bir şirketin olması herşeyi açıklıyor. EA Games`in dağıtımını aldığı bu oyunu oynamanızı öneriyoruz. Hatta bazı yerlerde Star Wars: The Old Republic ve World of Warcraft ile rekabet içinde olduğuna bile rastlayabilirsiniz.

2.Hawken

Aylar önce duyurusu yapılan ve 2013`e ertelenen bu oyun 3 gün önce açık betaya sunuldu. Mech savaşlarını konu alan bu yapımı 2013`te çoğu yerde görmemiz mümkün olacak gibi. Nede olsa günümüzde Hawken yapımcıları gibi bağımsız yapımcılar gündeme çok fazla geliyor. Bakalım oyun tamamen çıkış yaptığında nasıl olacak?

3.Star Wars: The Old Republic

Sith’ler mi yoksa Jedi’lar mı? Bitmek bilmeyen savaş ve iki ırk. Irklar arasında arasında Chiss, Cyborg, Human, Miraluka gibi bir çok ırk çeşitliliği olan bu oyundan zevk almanız çok normal hele birde Star Wars tutkunuysanız. Blizzard ile eş değer yapımı olan bu oyunu geçmişten tanıyoruz.Galakside ki bitmek bilmeyen bu savaşa katılmak istiyorsanız bu oyunu oynamalısınız.

4.League of Legends

Son zamanlarda yapılan turnuvaları ile ve bir çok oyuncunun yorumuyla gündeme gelen LoL hiç şüphesiz en çok tutulan MMO oyunlardan biri. Ayrıca oyunun aldığı GN Multiplayer Game Of The Year IGN Strategy Game of the Year Gamespy PC Game of the Year ödüllerini de unutmamak gerek. Fantastik ve büyülü oyunlar benim alanım diyorsanız bu oyunu oynamalı ve kendinizi geliştirip bir çok güçlü rakiple turnuvada karşı karşıya savaşmalısınız.

5.World of Tanks

Klasik silah savaşlarını bir yana bırakıp sadece tanklarla bir MMO oynamaya ne dersiniz? O sürekli hayalini kurduğumuz insan üstü teknolojiyle geliştirilen tanklarla savaşa hazırız. Capture the Flag – Team Deathmatch tarzında yapılan bu oyunda kazanılan puanlar ile ve tecrübe puanı yönlendirilmeleri ile Tank Destroyer, SPG, Light Tank, Medium Tank ve Heavy Tank sınıflarından herhangi birine dönüşebiliyorlar.

6. Lord of the Rings Online

Tolkien tarafından kaleme alınan ve King Kong filminin yapımcısı olan Peter Jackson tarafından beyazperdeye uyarlanan bu yapım bir MMO oyunu ile karşımızda. 8 çeşit karakter olan bu oyunda grafik ve efektlerin sizi şaşırtacağını şimdiden belirtelim.

7. World of Warcraft

Blizzard`ın hiç şüphesiz en iyi yapımlarından biri olan WoW`u az çok biliyoruzdur. Hala World of Warcraft oyunu ile tanışmadıysanız fiyatı 40 TL olan üçlü oyun paketi ve yanında 1 ay boyunca oyunu online oynama şansı veren kod ile World of Warcraft dünyasına katılın.

8.APB Reloaded

All Points Bulletin adlı MMOTPS oyunu APB Reloaded bizlerle.Oyundaki amaç infazcılar ve suçlular isimli iki birlikten birini seçip kentin kontrolünü ele almak için büyük bir mücadele veriyorlar. Grafik ve efektlerin müthiş olduğu bu oyuna biraz Saints Row havası var.

9. Team Fortress 2

Steam`de en çok oynanan ve tercih edilen Valve yapımı bu oyun hem güldürüyor hemde savaştırıyor. 9 çeşit karakter olan bu oyunda siz hangisini tercih ediyorsunuz?

10. Tribes: Ascend

Unreal Engine 3 ile geliştirilen bu oyunda hız çok önemli.Doğru yerde doğru şekilde hareket etmezseniz parçalara bölünebilirsiniz. Az sayıda ancak özenle hazırlanmış mapler grafikleriyle oyuncuları kendine çekiyor.Efektleri ele alacak olursak hasar alınca ekranda oluşan kırıklar ve ışık efektleri bir hayli çekici. Tribes serisine yeni katılan Ascend oyununu herkesin denemesi gereken bir oyun olduğunu düşünüyoruz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın