Yeni Tomb Raider filmi için ilk tanıtım videosu yayımlandı

Yeni Tomb Raider filmi için ilk tanıtım videosu yayımlandı

Sizce olmuş mu?

Resmi Warner Bros. Pictures  YouTube kanalı üzerinden beklenen video yayımlandı. Bu video tabii ki 2018 senesinin ilk çeyreğinde vizyona girecek olan yeni Tomb Raider filminin tanıtım videosu idi. Bahsettiğimiz bu videoya sizler de aşağıdan göz atabileceksiniz. Fakat öncelikle birkaç cümle ile filmin senaryosundan bahsedelim. Lara Croft, babasının bir anda yok olmasının sebebini öğreniyor. Ardından yine babasının yok olduğu adaya gidip, gizli mezara girip, Trinity ekibini engellemesi gerekiyor. Klasik bir hikayemiz var yani. Zaten yayımlanan videoda da bahsettiğimiz bu birkaç cümleye şahit oluyoruz.

Yeni Tomb Raider filmi için ilk tanıtım videosu yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın