Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2021

Görünüşe göre, son çıkan Tomb Raider üçlemesi için bir paket yolda. Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy adında çıkış yapacak olan bu paket, Microsoft Store üzerindeki mağaza sayfası aracılığıyla sızdırıldı. Muhtemelen yanlışlıkla olmuştur çünkü şu anda o sayfa mevcut değil. Fakat sayfa kapatılmadan önce gerekli bilgiler de edinilmiş oldu. Görünüşe göre Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy içerisinde Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition yer alıyor olacak.

Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy geliyor Microsoft Store sayfası kapatıldı

Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy sayfasında, “Lara’yı, Japonya kıyılarındaki örtülü Yamatai adasında mahsur kalan Tomb Raider’den başlayarak, Rise of the Tomb Raider’da ölümsüz bir sır saklayan sert Sibirya tundrasına ve son olarak da dağlık manzaraya kadar dünyanın dört bir yanındaki biçimlendirici yolculuğunda izleyin. Peru, Shadow of the Tomb Raider’da dehşet verici bir gücü ortaya çıkaracak. Her oyunun tüm kesin sürüm içeriğiyle, bu üçleme, kaderinde olduğu Tomb Raider olan Lara ile düzinelerce nefes kesici keşif, zorlu bulmaca çözme ve hayatta kalma mücadelesi vaat ediyor.” şeklinde açıklama yer alıyordu.

Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy’nin, serinin 25. yaşını kutlaması sebebiyle ortaya çıkarılıyor olması da güzel bir kıyak diye düşünüyoruz. Henüz, hangi platformlarda çıkış yapacağı belli değil fakat Xbox One, PS4 ve PC üzerinde kesin çıkış yapacak. Şu zamanda, 25. yıl şerefine Xbox Series S ile Xbox Series X ve PS5 için de çıkış yaparsa şaşırmayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.